X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Antwerpia

już od

15 maj 22 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Antwerpia

Bilety lotnicze Szczecin Antwerpia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Antwerpia

Przewodnik po lotach Szczecin Antwerpia

Tanie loty Szczecin - Antwerpia z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie masz możliwości na miejsce dotrzeć jedną linią. Od czasu do czasu zwyczajnie wychodzi, że przeloty z przesiadkami są o wiele tańsze i bardziej opłacalne. Zdecydowanie nie musisz się ich bać. Oto, co trzeba wiedzieć o lotach łączonych na trasie Szczecin - Antwerpia.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach regularnych, najczęściej wszystkie przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. To sprawia, że odprawiasz się raz i natychmiast dostajesz karty pokładowe. Tanie loty Szczecin - Antwerpia najczęściej uważają każdą zmianę samolotu jako inny lot. W tym wypadku należy odprawić się kilka razy. Jeśli przesiadka odbywa się na terenie kraju wymagającym wiz, musisz także znaleźć czas na kontrolę.

Sam widzisz, że konieczności ciągłego przesiadania się na trasie Szczecin - Antwerpia nie są takie mało komfortowe. Dodatkowo, jest to idealny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection to najlepsza metoda na znalezienie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Upust wynosi około 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

To jest właśnie ten element, który zastanawia turystów. To naprawdę mało komfortowa sytuacja, wiele osób zastanawia się, jak przygotować się do przesiadki. Ile czasu potrzebują na odnalezienie się wśród bramek? Zazwyczaj sami przewoźnicy to wyznaczają. Niezbyt często dzieje się tak, że trzeba natychmiast udać się do innej bramki. Najczęściej spokojnie dasz radę jeszcze przegryźć coś. Jeżeli twój samolot się spóźni, linie lotnicze od razu służą pomocą i zarezerwują ci miejsce w kolejnym samolocie.

W opcji Smart Connection najczęściej czas oczekiwania trwa kilka godzin. Jednakże nie martw się, nie jest to wada. Postoje przypadają w najciekawszych miejscach dla turystów. Możesz zobaczyć barwny Mediolan czy nieszablonową Barcelonę i spokojnie przyjechać znów na lotnisko.