X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Ateny

już od
26 sty 02 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Ateny

Bilety lotnicze Szczecin Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Ateny

Przewodnik po lotach Szczecin Ateny

Niepełnosprawność a lot Szczecin - Ateny

Znacznie częściej samoloty, które oferowane okazują się być przez różnych przewoźników mogą być przystosowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mają prawo oni swobodnie przemieszczać się w ten sposób, a dodatkowo jeszcze mają możliwość oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy już na pokładzie samolotu. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z kilku spraw, tak aby mieć pewność, że odpowiednio się do tego latania przygotujemy, nawet jeśli zamówimy tanie loty Szczecin - Ateny.

To co najistotniejsze zgłaszajmy przed podróżą Szczecin - Ateny

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych na pokładzie samolotu jest ograniczona. Dlatego od razu podczas rezerwowania biletu na tanie loty Szczecin - Ateny powinniśmy zgłosić te informacje przewoźnikowi, tak aby miał możliwość on to odnotować i odpowiednio nas rozmieścić podczas podróży. Jeśli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim podjechać do samolotu, a potem przeniesiemy się na specjalny wózek, którym wjedziemy do samolotu. Nasz będzie schowany do luku bagażowego oraz dostarczony nam po lądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przesiadania się z wózka na wózek mamy możliwość liczyć na pomoc obsługi takiego lotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Warto posiadać wiedzę, że nawet rezerwując najtańszy bilet , możemy posiadać gwarancję, że balkonik albo laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie będą doliczane do wagi walizki. Znaczy to, że będzie nam przysługiwał jednakowy bagaż podręczny jak pozostałym pasażerom. W dodatku także tanie loty Szczecin - Ateny pozwalają na darmową obecność psa przewodnika i co istotne, pozwalają aby leciał on razem z nami w kabinie samolotu.

Jeśli mamy świadomość, że podczas lotu będziemy potrzebowali pomocy ze względu na naszą niepełnosprawność, to należy to prędzej zgłaszać. Dodatkowo warto poznać swoje prawa, lecz i obowiązki, tak abyśmy mieli pewność, że odpowiednio przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Szczecin - Ateny posiadają sporo ciekawych propozycji, a ponieważ nie wykluczają one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to trzeba z tego korzystać. To też oznacza, że coraz częściej na spełnienie marzeń o wyprawach decydują się niewidomi, niesłyszący, a nawet ludzie z ograniczoną sprawnością ruchową.