X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Ateny

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 gru 22 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Ateny

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Ateny

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Ateny

Przewodnik po lotach Szczecin Ateny

Niepełnosprawność a lot Szczecin - Ateny

Znacznie częściej samoloty, które oferowane okazują się być przez różnych przewoźników mogą być przystosowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mają prawo oni swobodnie przemieszczać się w ten sposób, a dodatkowo jeszcze mają możliwość oczekiwać na darmową pomoc, czy to na lotnisku czy już na pokładzie samolotu. Trzeba jednak zdać sobie sprawę z kilku spraw, tak aby mieć pewność, że odpowiednio się do tego latania przygotujemy, nawet jeśli zamówimy tanie loty Szczecin - Ateny.

To co najistotniejsze zgłaszajmy przed podróżą Szczecin - Ateny

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych na pokładzie samolotu jest ograniczona. Dlatego od razu podczas rezerwowania biletu na tanie loty Szczecin - Ateny powinniśmy zgłosić te informacje przewoźnikowi, tak aby miał możliwość on to odnotować i odpowiednio nas rozmieścić podczas podróży. Jeśli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim podjechać do samolotu, a potem przeniesiemy się na specjalny wózek, którym wjedziemy do samolotu. Nasz będzie schowany do luku bagażowego oraz dostarczony nam po lądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przesiadania się z wózka na wózek mamy możliwość liczyć na pomoc obsługi takiego lotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Warto posiadać wiedzę, że nawet rezerwując najtańszy bilet , możemy posiadać gwarancję, że balkonik albo laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie będą doliczane do wagi walizki. Znaczy to, że będzie nam przysługiwał jednakowy bagaż podręczny jak pozostałym pasażerom. W dodatku także tanie loty Szczecin - Ateny pozwalają na darmową obecność psa przewodnika i co istotne, pozwalają aby leciał on razem z nami w kabinie samolotu.

Jeśli mamy świadomość, że podczas lotu będziemy potrzebowali pomocy ze względu na naszą niepełnosprawność, to należy to prędzej zgłaszać. Dodatkowo warto poznać swoje prawa, lecz i obowiązki, tak abyśmy mieli pewność, że odpowiednio przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Szczecin - Ateny posiadają sporo ciekawych propozycji, a ponieważ nie wykluczają one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to trzeba z tego korzystać. To też oznacza, że coraz częściej na spełnienie marzeń o wyprawach decydują się niewidomi, niesłyszący, a nawet ludzie z ograniczoną sprawnością ruchową.