X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Bratysława

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Bratysława

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Bratysława

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Bratysława

Przewodnik po lotach Szczecin Bratysława

Jak ubrać się do samolotu, by zagwarantować sobie wygodę w czasie rejsu Szczecin - Bratysława?

Wybieramy się w wymarzoną podróż, wyszukujemy tanie loty Szczecin - Bratysława oraz pakujemy bagaż. Mamy wrażenie, że jesteśmy przygotowani do drogi, ale pozostaje jeszcze aspekt naszego stroju do samolotu. Chociaż może się to zdawać błahą rzeczą, ma spore znaczenie. I dla naszej wygody i dla walizki, którą zabierzemy wraz z sobą w rejs Szczecin - Bratysława. Jak więc ubrać się do samolotu?

By lot przebiegł nam komfortowo

Podczas rejsu Szczecin - Bratysława – zwłaszcza tego dłuższego – wygoda ma wielkie znaczenie, więc wybierając ubranie na podróż, najlepiej stawiać na elementy, które zagwarantują nam komfort. Unikajmy ubrań, które bywają sztywne, jak choćby jeansy, w wypadku pasażerek lepiej sprawdzają się legginsy lub długie sukienki, a mężczyzn – spodnie od dresu lub materiałowe a do tego wygodne obuwie. Osoby wrażliwe na wpływ klimatyzacji powinny pomyśleć o skarpetach i nakryciu: bluzce lub marynarce.

Tanie loty Szczecin - Bratysława a strój do samolotu – czyli wybieramy strój z myślą o bagażu podręcznym

Podróżni wybierający tanie loty Szczecin - Bratysława nierzadko mają zagwozdkę z przygotowaniem bagażu kabinowego, który u tanich przewoźników bywa w cenie biletu. Zależy im, aby do tej jednej walizy zapakować wszystko, czego będą potrzebować na miejscu. W tym przypadku strój do samolotu miewa wielkie znaczenie i właściwie zaplanowany może stanowić znaczne ułatwienie. Jeśli na stopy założymy największe buty, żakiet, długie spodnie albo sweterek włożymy n siebie, do walizki zapakujemy lżejsze ubrania, które zajmą w bagażu mniej przestrzeni. Naturalnie w tym wypadku należy zachować rozwagę, ponieważ lecąc w lipcu na wakacje, nie zakładamy spodni narciarskich bądź ciepłej bluzy, ponieważ będzie nam duszno i ciasno.

Ubiór z klasą w samolocie

Strój trzeba dopasować do danej sytuacji. Komfort to niezwykle istotna rzecz, ale w samolocie powinniśmy poczuć się po prostu dobrze. Jeśli lecimy klasą biznesową, poczujemy się niezręcznie, mając ubrane spodnie dresowe, gdy obok nas zasiadają biznesmeni w garniturze lub szykowne kobiety. Bez względu na to, czy wybierzemy tanie loty Szczecin - Bratysława, czy połączenia z regularnymi przewoźnikami, musimy mieć na względzie naszych sąsiadów. Unikajmy intensywnych perfum, których aromat może okazać się dla niektórych pasażerów drażniący i spowodować mdłości. Jeśli lecimy z dziećmi, zatroszczmy się o ich komfort na pokładzie, nie zapominając o zapasowych ubraniach pod ręką na wypadek zmoczenia.