gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Bukareszt

już od 206 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bukareszt

Bilety lotnicze Polska Bukareszt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 sty (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
04 lut (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
06 lut (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
07 lis (śro)
Ryanair
Bukareszt
13 lis (wto)
Ryanair
Warszawa
21 gru (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
26 gru (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Bukareszt

Przewodnik po lotach Szczecin Bukareszt

Zniszczenie lub zgubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest wielka obawa wszystkich podróżujących – co może się stać, jeśli ich bagaż zostanie uszkodzony lub po prostu zginie? Bez obaw, linie lotnicze są na to przygotowane. Podpowiadamy, co możesz zrobić, kiedy twój bagaż po prostu nie wyjedzie z luku.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Szczecin - Bukareszt najczęściej wybiera się jedynie bagaż podręczny, dlatego też łatwiej jest go sprawdzać. Jeżeli sam uszkodzisz zawartość bagażu, nie możesz wyagać odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, który uległ uszkodzeniu w luku bagażowym postępowanie jest nieco inne.

Jeżeli stwierdzisz zniszenie bagażu, musisz zgłosić to na lotnisku lub w najbliższym punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Szczecin - Bukareszt, i standardowe linie gwarantują zwrot środków za zniszczenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednak wypłacana kwota będzie znacznie niższa, jeżeli bagaż został źle zapakowany.

A gdy bagaż się opóźni w tanich lotach Szczecin - Bukareszt

Zgubienie przez przewoźnika bagażu rejestrowanego nie jest zbyt częstym przypadkiem, niemniej – może się także zdarzyć. W tej sytuacji także możesz liczyć na odszkodowanie. Dodatkowo, zwrócone ci będą koszty, które ponosi się przy zakupach zastępczych, kiedy oczekujesz na znalezienie twojego bagażu. Na wniesienie wniosku masz 21 dni.

Czasem może zdarzyć się też, że bagaż zaginie i niestety możesz stracić wszystkie przewożone rzeczy. Takie zdarzenia zdarzają się rzadko, jednakże w związku z tym należy kupić dodatkową polisę. Polisę ubezpieczeniową tego typu wykupuje się jeszcze przed podróżą, najwygodniej w trakcie płacenia za bilety. Ochrona bagażu jest typową częścią polisy turystycznej. Naturalnie działa zarówno w tanich lotach Szczecin - Bukareszt, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze kursują na trasie Szczecin - Bukareszt