X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Bukareszt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Bukareszt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Bukareszt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Bukareszt

Przewodnik po lotach Szczecin Bukareszt

Zniszczenie lub zgubienie bagażu rejestrowanego w samolocie

Zdecydowanie to jest wielka obawa wszystkich podróżujących – co może się stać, jeśli ich bagaż zostanie uszkodzony lub po prostu zginie? Bez obaw, linie lotnicze są na to przygotowane. Podpowiadamy, co możesz zrobić, kiedy twój bagaż po prostu nie wyjedzie z luku.

Gdy bagaż jest zniszczony

W tanich lotach Szczecin - Bukareszt najczęściej wybiera się jedynie bagaż podręczny, dlatego też łatwiej jest go sprawdzać. Jeżeli sam uszkodzisz zawartość bagażu, nie możesz wyagać odszkodowania. W wypadku bagażu rejestrowanego, który uległ uszkodzeniu w luku bagażowym postępowanie jest nieco inne.

Jeżeli stwierdzisz zniszenie bagażu, musisz zgłosić to na lotnisku lub w najbliższym punkcie obsługi klienta linii lotniczych, którymi leciałeś. I tanie loty Szczecin - Bukareszt, i standardowe linie gwarantują zwrot środków za zniszczenia. Maksymalne odszkodowanie wynosi 1100 Euro. Jednak wypłacana kwota będzie znacznie niższa, jeżeli bagaż został źle zapakowany.

A gdy bagaż się opóźni w tanich lotach Szczecin - Bukareszt

Zgubienie przez przewoźnika bagażu rejestrowanego nie jest zbyt częstym przypadkiem, niemniej – może się także zdarzyć. W tej sytuacji także możesz liczyć na odszkodowanie. Dodatkowo, zwrócone ci będą koszty, które ponosi się przy zakupach zastępczych, kiedy oczekujesz na znalezienie twojego bagażu. Na wniesienie wniosku masz 21 dni.

Czasem może zdarzyć się też, że bagaż zaginie i niestety możesz stracić wszystkie przewożone rzeczy. Takie zdarzenia zdarzają się rzadko, jednakże w związku z tym należy kupić dodatkową polisę. Polisę ubezpieczeniową tego typu wykupuje się jeszcze przed podróżą, najwygodniej w trakcie płacenia za bilety. Ochrona bagażu jest typową częścią polisy turystycznej. Naturalnie działa zarówno w tanich lotach Szczecin - Bukareszt, jak i standardowych liniach lotniczych.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, które linie lotnicze kursują na trasie Szczecin - Bukareszt