X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Chania

już od 486 zł
29 lis 06 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Chania

Bilety lotnicze Polska Chania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
08 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
15 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
24 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
01 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
26 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Chania
03 maj (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 gru (sob)
Aegean Air
Chania
15 gru (nie)
Aegean Air
Warszawa
22 maj (pią)
Aegean Air
Chania
24 maj (nie)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Chania

Przewodnik po lotach Szczecin Chania

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne zabezpiecza przed nieprzewidzianymi wypadkami, które mogą zdarzyć się w czasie zagranicznych wakacji. Przed Tobą lot Szczecin - Chania i zastanawiasz się, czy warto dokupować dodatkową ochronę? Co wchodzi w zakres polisy turystycznej? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Czy polisa pokrywa koszty leczenia stomatologicznego oraz zakupu lekarstw

Dostępne na rynku ubezpieczenia turystyczne pozwalają cieszyć się wyjazdami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak rehabilitacja, choroba, kradzież toreb czy odwołanie lotu Szczecin - Chania. Najlepsze polisy pozwalają skorzystać z hospitalizacji, jak również pokrywają koszty leczenia stomatologicznego, zakupu środków medycznych, transportu zwłok oraz wypłacają rekompensatę za wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Twój wyjazd jest związany ze sportem? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

A może ubezpieczenie walizek?

Przed Tobą podróż Szczecin - Chania? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia bagażu - może się to okazać pomocne w razie jego uszkodzenia. Dobrą opcją jest także ochrona elektroniki - kamery, komputera czy smartfona. Standardowe polisy nie chronią podróżnych na wypadek powikłań schorzeń przewlekłych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to zainteresuj się dodatkowymi składnikami ubezpieczenia. Jak wybierać ubezpieczenie podróżnych, żeby rozwiązanie spełniło nasze oczekiwania? W pierwszej kolejności należy sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia pokryje towarzystwo ubezpieczeniowe. Warto też pamiętać o uważnym przeczytaniu umowy.