X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Chateau-D'Oex

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Chateau-D'Oex

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Chateau-D'Oex

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Chateau-D'Oex

Przewodnik po lotach Szczecin Chateau-D'Oex

Bagaż dla dziecka w tanich lotach Szczecin - Chateau-d'oex

Dzieci do 2 roku życia mogą latać na dwa sposoby – w odpowiednim foteliku lub przypięte do kolan rodzica. Druga opcja jest znacznie atrakcyjniejsza pod względem finansowym, więc decydują się na nią rodzice, którzy zapominają, że w takiej sytuacji w tanich lotach Szczecin - Chateau-d'oex nie będzie możliwości zabrania dodatkowego bagażu dla malucha.

Podróżowanie z niemowlakiem

Zdecydowanie się na zabranie malucha w podróż na jednym miejscu to zaskakująco tanie rozwiązanie. Bilet dla dziecka bywa w tym przypadku wręcz o 70% tańszy. Musisz jednak wiedzieć, że w przypadku, jeśli nie kupisz drugiego siedzenia, będziesz musiał spakować się do jednej sztuki bagażu podręcznego.

W tanich lotach Szczecin - Chateau-d'oex możesz kupić dla malucha miejsce, ale trzeba je przwozić tam jedynie w specjalnym foteliku samochodowym, dopuszczonym do używania również w samolocie. Maluch dzięki temu także otrzyma prawo do bagażu, a tym samym jest to znacznie bardziej komfortowe, szczególnie w czasie długiego rejsu. Trzeba wiedzieć, że większość tanich lotów pozwala na darmowe przewiezienie wózka dziecięcego w luku bagażowym.

Co powinien zawierać bagaż podręczny dla malucha

W czasie, gdy wybierasz się w trasę z dzieckiem, twój bagaż podręczny może rządzić się swoimi prawami. Rzecz jasna bez przerwy powinien mieć idealny rozmiary i wagę, jednakże możesz trochę inaczej się spakować.

Do samolotu możesz zabrać na przykład kilka litrów wody. Możesz też wziąć ze sobą podszykowane jedzenie dla malucha, które zostanie podgrzane podczas podróży przez stewardessę. Trzeba jednakże pamiętać, że wszystkie nadprogramowe płyny muszą zostać zgłoszone i skierowane do kontroli podczas odprawy biletowo-bagażowej.

Koniecznie sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Szczecin - Chateau-d'oex