X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Constanta

już od 1300 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Constanta

Bilety lotnicze Polska Constanta

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
23 wrz (pon)
Turkish Airlines
Constanta
02 paź (śro)
Turkish Airlines
Warszawa
23 wrz (pon)
Turkish Airlines
Constanta
30 wrz (pon)
Turkish Airlines
Warszawa
23 wrz (pon)
Turkish Airlines
Constanta
29 wrz (nie)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Constanta

Przewodnik po lotach Szczecin Constanta

Odprawa w internecie czy tradycyjnie w porcie lotniczym? Na co się zdecydować, planując przelot Szczecin - Constanta?

Planujemy upragnioną podróż, wyszukujemy tanie loty Szczecin - Constanta, aby oszczędzić na kupnie biletów na samolot i nareszcie dokonujemy wymarzonej rezerwacji. Zdaje nam się, że w tej chwili to już jedynie wejść do kabiny maszyny i polecieć ku wymarzonej przygodzie. Przed nami jednakże czeka nas jeszcze troszkę spraw formalnych: musimy przecież dopilnować odprawy. Na którą się zdecydować? Na lotnisku czy online?

Odprawa w internecie – na czym polega?

Podróżni wybierający tanie loty Szczecin - Constanta zazwyczaj mogą skorzystać z możliwości dokonywania odprawy w sieci, jaka uruchamiana jest przez przewoźników na kilka dni przed wylotem samolotu. To wyjątkowo dogodna opcja, bo możemy jej dokonać komfortowo, za pomocą komputera i bez opuszczania domu. Trzeba wejść na stronę internetową przewoźnika oraz otworzyć dedykowany odprawie formularz, do którego wprowadza się niezbędne informacje. Następnie generuje się karta pokładowa, którą musi się wydrukować oraz zabrać ze sobą do samolotu. Ze sobą należy mieć także dokument tożsamości wykorzystany podczas odprawy w internecie. Potwierdza się nim zgodność danych zawartych na wydrukowanej karcie z rzeczywistymi danymi.

Odprawa online przed lotem Szczecin - Constanta – dlaczego się opłaca?

Odprawa za pośrednictwem strony internetowej to dogodna alternatywa w wypadku pasażerów, którzy decydują się na tanie loty Szczecin - Constanta. Dlaczego? Bo w przypadku wielu znanych przewoźników odprawa dokonywana na lotnisku związana jest z nadprogramowymi kosztami. Osoby, które pragną podróżować jak najtaniej, powinny wybrać odprawę online, co pozwoli zaoszczędzić nie tylko gotówkę, ale też trochę czasu. Na stronach sieciowych linii znajdziemy precyzyjne informacje związane z odprawą biletowo-paszportową.

Odprawa online przed wylotem a bagaż rejestrowany

Podróżni decydujący się na tanie loty Szczecin - Constanta bardzo często do kabiny samolotu biorą jedynie bagaż podręczny, jednak nie jest to standardem. Przecież gdy wyjeżdżamy na dłuższe wczasy, nie można poradzić sobie bez większego bagażu rejestrowanego. W podobnym wypadku i tak wymagane jest stawienie się do odprawy bagażowej przy wyznaczonym stanowisku. Warto pomyśleć też o tym, że to akurat w czasie odprawy automatycznie przyznawane są fotele w samolocie. Jeżeli chcemy zajmować jakieś szczególne miejsce, zatroszczmy się o to przy kupnie biletu albo skontaktujmy się z liniami lotniczymi.