X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Genewa

już od 432 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Genewa

Bilety lotnicze Polska Genewa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
21 cze (nie)
LOT
Genewa
19 lip (nie)
LOT
Rzeszów
08 lip (śro)
LOT
Genewa
21 lip (wto)
LOT
Rzeszów
08 lip (śro)
LOT
Genewa
22 lip (śro)
LOT
Rzeszów
09 lip (czw)
LOT
Genewa
21 lip (wto)
LOT
Rzeszów
09 lip (czw)
LOT
Genewa
22 lip (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Genewa

Przewodnik po lotach Szczecin Genewa

Przelot Szczecin - Genewa dobiegł końca - odbierz walizkę

Nasz upragniony lot Szczecin - Genewa nareszcie dobiegł końca, więc teraz będziemy mogli oddać się radości podziwiania miasta oraz wypoczynku. Ale nim to nastąpi, musimy jeszcze odebrać nasz bagaż. W jaki sposób odbywa się cała ta część latania oraz czego musimy się tu spodziewać, tak żeby się bez potrzeby nie denerwować?

Jak odbywa się zabranie walizek po locie Szczecin - Genewa

Jeżeli właśnie lądowaliśmy na miejscu przeznaczenia, to warto wiedzieć, że w pierwszej kolejności musimy przejść kontrolę graniczną, a to znaczy, że zajmie nam ona trochę czasu. Kiedy dopilnujemy już tych formalności, to musimy przejść do miejsca, w którym będziemy mogli zabrać bagaż. Znajdować będą się tam odpowiednie tablice informacyjne, na których odszukamy informację, na jakiej taśmie znajdują się bagaże z konkretnego lotu Szczecin - Genewa. Część ta za każdym razem prezentuje się tak samo oraz nie ma tu znaczenia, czy wybraliśmy linie regularne, czy może zgodziliśmy się na tanie loty Szczecin - Genewa. Musimy się tutaj jednak uzbroić w spokój, ponieważ czas oczekiwania na taki bagaż może wynosić nawet 45 minut.

Zarezerwowaliśmy przelot z przesiadkami?

Zrezygnowaliśmy z możliwości zarezerwowania najkrótszego lotu i zdecydowaliśmy się na lot z przesiadkami. Tu kwestia zabrania bagaży, zależy od tego, po jakim czasie wybieramy się w kolejną podróż. Jeżeli nasze tanie loty Szczecin - Genewa są tak zaplanowane, że lecimy jeszcze tego samego dnia, to w regularnych lotach nasz bagaż zostanie zaniesiony z pierwszego samolotu do drugiego i my nie będziemy musieli się tym przejmować. Jeżeli jednak będziemy mieli lot Szczecin - Genewa na drugi dzień, to będziemy musieli odebrać nasz bagaż, a następnie przed kolejnym wylotem, ponownie go zdać. Jednak pamiętajmy, że tanie loty Szczecin - Genewa będą miały wszystko przygotowane w taki sposób, że faktycznie nie musimy się niczym martwić.

Odbiór walizek wbrew pozorom nie będzie tak skomplikowany, jak może się zdawać. Jeżeli jedynie zapoznamy się z opisami, jak to się odbywa, to u celu podejdziemy do tej procedury ze spokojem, czyli nie będziemy musieli się niczym zamartwiać. Tanie loty Szczecin - Genewa proponują nam swe usługi na najwyższym poziomie, czyli możemy być pewni, że to będzie perfekcyjnie zgrane.