gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Göteborg

już od 1379 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Göteborg

Bilety lotnicze Szczecin Göteborg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
26 sie (nie)
LOT
Göteborg
01 wrz (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Göteborg

Przewodnik po lotach Szczecin Göteborg

Jet lag- to warto wiedzieć! Porady dla podróżnych na trasie Szczecin - Goteborg

Czym jest jet lag? Najprościej mówiąc jest to zespół objawów nagłej zmiany strefy czasowej pojawiający się w trakcie lotu Szczecin - Goteborg w kierunku wschód-zachód spowodowane zakłóceniem naturalnego rytmu dnia i nocy. Ciężkość zespołu jet lag jest uzależniona od liczby przekraczanych stref czasowych oraz kierunku podróży. Syndrom jet lag jest odczuwany w większym stopniu przy podróżowaniu na wschód, który skraca dobę. Dzieje się tak, ponieważ organizmowi łatwiej przestawić się na dłuższy dzień, jak to ma miejsce podczas podróży na zachód. Objawami syndromu jet lag mogą być: zaburzenia snu, zmęczenie, ból głowy, zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Aby złagodzić objawy jet lag na kilka dni przed planowanym lotem Szczecin - Goteborg zaleca się przyzwyczaić organizm do zmiany czasu, tzn. możesz spróbować pójść spać później niż zwykle, jeśli będziesz podróżować na zachód oraz spróbuj zasnąć wcześniej i jednocześnie wcześniej wstawać, jeśli będziesz podróżować na wschód.

Jet lag na trasie Szczecin - Goteborg - porady, jak sobie z nim radzić dla turystów podróżujących na zachód

Jeśli Twoja podróż kieruje Cię na zachód od Twojego Szczecin przede wszystkim postaraj się nie zasnąć. Aby tego uniknąć porozciągaj się w fotelu pasażerskim. Spożywaj duże ilości napojów niegazowanych, zjedz posiłki lekkostrawne ale zarazem bogate w białko, które pobudzą organizm i pomogą zlikwidować senność. Po przylocie postaraj się iść spać wieczorem, w miarę możliwości przebywaj jak najwięcej w świetle dziennym.

Syndrom jet lag na trasie Szczecin - Goteborg - wskazówki jak złagodzić objawy dla osób podróżujących w kierunku wschodnim

Jeśli lecisz na wschód od swojego Szczecin postaraj się zapaść w sen. W przypadku, gdy nie możesz zasnąć poproś załogę samolotu o zaparzenie herbaty ziołowej lub zjedz wysokokaloryczny posiłek to który lekko obciąży organizm i wywoła uczucie senności. Aby jak najlepiej znieść zmianę strefy czasowej postaraj się zapaść w sen w sposób naturalny, a więc unikaj środków nasennych oraz alkoholu, które utrudniają regenerację organizmu.

Rady ogólne, czyli co jeszcze pomoże znieść jet lag

Pamiętaj, aby przestawić zegarek na czas obowiązujący w Goteborg, zrób to najlepiej zaraz po wejściu do samolotu. To pomoże ułatwić Ci psychiczne przestawienie się na nowe pory dnia, jakie czekają Cię po wylądowaniu. W pierwszych dniach po dotarciu na miejsce unikaj ciężkiego wysiłku fizycznego i psychicznego, spędzaj jak najwięcej czasu na spacerowaniu. Jeśli bierzesz leki według ściśle ustalonego harmonogramu, przed rozpoczęciem podróży Szczecin - Goteborg powinieneś zasięgnąć porady specjalisty.