X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Granada

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
30 sty 06 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Granada

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Granada

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Granada

Przewodnik po lotach Szczecin Granada

Pierwszy lot samolotem Szczecin - Granada - to warto wiedzieć! Wskazówki dla pasażerów, czego mogą się spodziewać w trakcie lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Szczecin - Granada i boisz się lecieć? Na dodatek w mediach już nie raz przeczytałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej przedstawiamy listę sytuacji, które mogą zaistnieć, ale nie są regułą.

Jak przygotować się do lotu Szczecin - Granada - zalecenia dla pasażerów

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Szczecin - Granada, zajmujesz wybrane miejsce i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie słuchać poleceń kadry obsługującej lot. Od klasy organizatora lotu zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest długi. Fotele lotnicze współcześnie są niewygodne, zazwyczaj dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez kilkanaście godzin może doprowadzić do problemów z krążeniem. W ostateczności odczuwać będziesz zawroty. Dlatego zaleca się mały spacer po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu występują przysieszenia związane ze zmianą prędkości samolotu i skokiem ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby w miarę możliwość znać własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i zmianę ciśnienia. Skutecznym środkiem dla większości podróżnych odczuwających przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie cukierka. W związku z możliwymi nudnościami nie zaleca się spożywania napojów z dodatkiem alkoholu, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.Trzeba też wiedzieć, że w kabinie samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, zaleca się spożywać dużą ilość płynów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Planujesz podróż samolotem do Szczecin - Granada ale boisz się turbulencji? Zanim wycofasz się z zakupu biletu na samolot przeczytaj, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to gwałtowne ruchy mas powietrza,podczas których samolot zaczyna drgać, lekko opada. Turbulencji nie trzeba się bać, ponieważ w łagodnej formie zdarzają się praktycznie na każdym przelocie i jest to zupełnie normalne zjawisko. Turbulencje najczęściej nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Zobacz jakie linie kursują na trasie Szczecin - Granada