X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Heraklion

już od 777 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Heraklion

Bilety lotnicze Polska Heraklion

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 paź (pon)
Aegean Air
Heraklion
09 paź (śro)
Aegean Air
Warszawa
08 paź (wto)
Aegean Air
Heraklion
09 paź (śro)
Aegean Air
Warszawa
30 paź (śro)
Aegean Air
Heraklion
31 paź (czw)
Aegean Air
Warszawa
22 paź (wto)
Aegean Air
Heraklion
25 paź (pią)
Aegean Air
Warszawa
22 paź (wto)
Aegean Air
Heraklion
26 paź (sob)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Heraklion

Przewodnik po lotach Szczecin Heraklion

Czy zapalimy papierosa na trasie Szczecin - Heraklion

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, z pewnością myślą, czy mogą zapalić w czasie lotu Szczecin - Heraklion. Trzeba się z tą kwestią zapoznać trochę wcześniej, zwłaszcza że niektóre osoby myślą, że będzie im można w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie wiadomości znajdziemy na stronach linii lotniczych, ale również na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Szczecin - Heraklion nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdawać kwestię z tego, że bez względu na to, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie lecimy na pokładzie sami. Mogą być z nami dzieci, lub kobiety w ciąży, nie wspominając już o osobach niepalących. Z tego powodu właśnie na pokładzie samolotu obowiązuje kategoryczny zakaz palenia. Nie będzie tutaj miało znaczenia, czy tanie loty Szczecin - Heraklion wybraliśmy na stosunkowo krótką trasę czy może będziemy podróżować przez kilkanaście godzin. Zakaz będzie zawsze taki sam i nie będzie podlegał on odwołaniu. Co więcej, odnosi się on zarówno do tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, których para też może mieć mocny zapach.

Co jeśli podczas trasy Szczecin - Heraklion zdecydujemy się zapalić?

Jeśli pomimo zakazu pokusimy się o zapalenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na problemy. Nawet wybierając tanie loty Szczecin - Heraklion powinniśmy posiadać świadomość, że w ubikacjach są zainstalowane specjalne czujniki, a więc natychmiast będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za to zignorowanie zakazu nałożona nam może kara finansowa, albo nawet kara więzienia, więc lepiej się zastanowić czy faktycznie nie przetrzymamy tego przelotu Szczecin - Heraklion bez nikotyny. Dodatkowo, zostaniemy wtedy wpisani na czarną listę pasażerów u takiego przewoźnika, a tego na pewno byśmy nie chcieli.

Czy możemy przewozić papierosy na trasie Szczecin - Heraklion?

Namyślamy się w tym przypadku, czy w ogóle mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Szczecin - Heraklion dają nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością możemy zabrać ze sobą ich tyle, co pozwoli nam przeżyć cały urlop bez ciągłej walki z chęcią zapalenia.

Musimy się zorientować, jakie będą zasady w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, jak również ich transportowania. Wówczas z odpowiednim uprzedzeniem, możemy się nastawiać na obostrzenia panujące w czasie lotu samolotem.