X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Iasi

już od
13 mar 20 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Iasi

Bilety lotnicze Szczecin Iasi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Iasi

Przewodnik po lotach Szczecin Iasi

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym- informator dla podróżujących

Jeśli wybierasz się w podróż Szczecin - Iasi samolotem i zamierzasz zabrać ze sobą tylko bagaż kabinowy przeczytaj, co możesz a czego nie możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu. W związku z rosnącym zagrożeniem ataków terrorystycznych przewoźnicy zdecydowali się wprowadzić ograniczenia w przewozie przedmiotów, które związane są z bezpieczeństwem pasażerów i obowiązują na wszystkich lotniskach świata. Dlatego zanim spakujesz torbę na lot Szczecin - Iasi poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z obowiązującymi zasadami.

Wykaz artykułów objętych zakazem, czyli czego nie możesz wnieść na pokład samolotu

Przepisy wszystkich przewoźników w opraciu o wytyczne organów administracyjnych, określają jakiego rodzaju przedmioty są absolutnie zakazane. Przede wszystkim należą do nich środki, które mogą zagrozić zdrowiu i życiu pasażerów i wszystkich pracowników obsługujących loty, a więc broń z wystającym ostrzem, broń kulkowa, a nawet naboje. Ponadto zakazuje się przewozu zabawek przypominających broń, a także drutów do robótek ręcznych. Wyjątek stanowi broń sportowa o ile przewoźnik nie zakazuje jej przewozu, a sama broń spełnia wymogi bezpieczeństwa. Niemniej jednak musi być zgłoszona u organizatora lotu przed wyjazdem, odpowiednio spakowana i odprawiona jako bagaż sportowy rejestrowany. Warunki jakie taka broń musi spełnić, przeczytasz na stronie linii lotniczych lub Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Kolejną kategorią są niektóre akcesoria kosmetyczne i lecznicze. Mowa tu głównie o brzytwach, pilniczkach do paznokci, a także nożykach chirurgicznych. Niedopuszczalne jest także wnoszenie do samolotu materiałów łatwopalnych czy pirotechnicznych, takich jak race, gaz, płyny łatwopalne. Przed Tobą podróż lotem Szczecin -Iasi i zamierzasz przewieźć coś niestandardowego, polecamy skontaktować się z biurem obsługi linii lotniczej obsługującej Twój lot w celu ustalenia warunków transportu, kosztu lub ewentualnej odmowy, aby uniknąć nieprzyjemności na lotnisku w dniu wyjazdu. Na pokład samolotu nie można też wnosić określonych substancji toksycznych, takich jak sprężone gazy czy substancje żrące. Pamiętaj, że operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Ograniczenia dotyczą również limitu na transport płynów. W bagażu kabinowym masz prawo jednorazowo przewieźć 1 litr płynów rozlanych do pojemników o pojemności 100 ml.

Wyjątki w przewozie, jakie wzięli pod uwagęprzewoźnicy.

Co w przypadku, gdy osoby podróżujące samolotem muszą mieć przy sobie środki medyczne lub inne akcesoria medyczne? Z reguły linie lotnicze nie zabraniają ich przewozu, jednak należy je przewozić w bagażu rejestrowanym. Wyjątek stanowią środki lecznicze na choroby przewlekłe, które są potrzebne turyście w czasie lotu. Należą do nich między innymi środki wydawane z przepisu lekarza, środki ogólnodostępne - maści, krople do oczu, spray do nosa, płyn do soczewek, jak również inhalator.

Zobacz jacy przewoźnicy kursują na trasie Szczecin - Iasi