X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Jyvaskyla

już od 1334 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Jyvaskyla

Bilety lotnicze Polska Jyvaskyla

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 wrz (pon)
Finnair
Jyvaskyla
18 wrz (śro)
Finnair
Gdańsk
25 sie (nie)
Finnair
Jyvaskyla
01 wrz (nie)
Finnair
Warszawa
02 wrz (pon)
Finnair
Jyvaskyla
15 wrz (nie)
Finnair
Katowice
01 wrz (nie)
LOT
Jyvaskyla
17 wrz (wto)
LOT
Katowice
02 wrz (pon)
LOT
Jyvaskyla
17 wrz (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Jyvaskyla

Przewodnik po lotach Szczecin Jyvaskyla

Rejs samolotem Szczecin - Jyvaskyla kobiet ciężarnych – fakty i mity

Kobiety oczekujące na narodziny dziecka zazwyczaj nie zamierzają rezygnować z wyjazdu czy wizyty u rodziny. Czasami normalnie koniecznie muszą przedostać się w odległy zakątek ziemi, zatem decydują się na wybranie się w podróż z brzuszkiem. Pomimo tego, że dużo mam waha się, czy to na pewno zdrowe, specjaliści uspokajają. Podróżowanie w ciąży jest możliwe.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy uspokajają, że normalnie rozwijająca się ciąża nie powinna być przyczyną zrezygnowania z lotu samolotem. Jednakże przed każdą podróżą warto zasięgnąć porady i usłyszeć pozwolenie położnika prowadzącego ciążę. To dlatego, że pokład samolotu to inne miejsce. Warto przekonać się, że ciąży nic nie zagraża.

Następą sprawą może być obawa przed koniecznym promieniowaniem. Dotyczy to prześwietlania w trakcie stania przy bramce odpraw. Trzeba jednak pamiętać, że zarówno tradycyjne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Szczecin - Jyvaskyla stosują bramki na zasadzie fal elektromagetycznych. Dlatego będą zdecydowanie bardziej bezpieczne niż te z promieniami Roentgea i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz prawo mimo to nie wyrazić zgody na prześwietlenie i zgłosić się do kontroli w inny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Przewoźnicy najczęściej regulują w statucie sposób podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Szczecin - Jyvaskyla i regularne linie lotnicze umożliwiają rejsy kobietom ciężarnym wyłącznie do konkretnego tygodnia. Najczęściej to 34 tc, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. By po upływie 4 miesiąca ciąży móc wsiąść do samolotu możesz potrzebować również zaświadczenia wypisane przez ginekologa. Znajdą się tam informacje o przebiegu twojej ciąży, które mogą okazać się przydatne dla personelu, na wypadek gdyby zaczęło się dziać coś niepokojącego. Dzięki temu możesz korzystać z szerokiej oferty tanich lotów Szczecin - Jyvaskyla.