X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Kauhajoki

już od 110 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 sty (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
27 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
30 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
25 sty (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Kauhajoki

Przewodnik po lotach Szczecin Kauhajoki

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Szczecin -Kauhajoki i chcesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń? Przed wyjazdem sprawdź, do czego zobowiązani są pasażerowie. W jakich sytuacjach przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Sprawdziliśmy to!

Zapoznaj się z przepisami

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wylotem warto zweryfikować unijne przepisy, które określają podstawowe obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Przepisy warto sprawdzić również przed lotami do bardziej odległych destynacji. Niezależnie od tego, czy przed Tobą lot Szczecin -Kauhajoki, czy inny kierunek, nie zapominaj o tym, że linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażera będącego pod wpływem alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo surowe są również regulacje związane z zawartością walizek. Zabronione jest przewożenie środków, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia podróżnych - takie jak żyletki, ostrza, materiały wybuchowe.

Co z overbookingiem - prawa pasażera

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone także w innych wypadkach? Według przepisów jest to możliwe gdy zostanie sprzedana większa ilość biletów niż miejsc. Obsługa powinna jednak podchodzić do turystów z odpowiednim szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać ochotników do opuszczenia pokładu. Jeśli zdarzy się taka sytuacja linie lotnicze mają również obowiązek zapłaty rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mogą wówczas żądać zwrotu kosztów biletu, a czasem również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o kilka godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Szczecin -Kauhajoki pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Parnu Vaxjo

Tanie loty Procida Lucerna

Tanie loty Vestmannaeyjar Viborg

Tanie loty Kopasker Idre

Tanie loty Sodankyla Innsbruck

Tanie loty Arosa Baia Mare

Tanie loty Gstaad Göteborg

Tanie loty United Airlines wylot z: NW Arkansas Rgnl

Tanie loty Poprad Rorschach