X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Kefalinia

już od 1247 zł
28 sie 04 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kefalinia

Bilety lotnicze Polska Kefalinia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 paź (wto)
Aegean Air
Kefalinia
15 paź (wto)
Aegean Air
Warszawa
29 sie (czw)
Aegean Air
Kefalinia
15 paź (wto)
Aegean Air
Warszawa
29 sie (czw)
Lufthansa
Kefalinia
15 paź (wto)
Lufthansa
Kraków
24 sie (sob)
Lufthansa
Kefalinia
27 sie (wto)
Lufthansa
Wrocław
24 sie (sob)
KLM
Kefalinia
31 sie (sob)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Kefalinia

Przewodnik po lotach Szczecin Kefalinia

Czy planujemy przelot Szczecin - Kefallinia gdy jesteśmy w ciąży?

Wiele pań jest zdania, że jeśli ciąża mija prawidłowo, to nie muszą się hamować, jeżeli idzie o używanie z przyjemności życia. To właśnie sprawia, że znacznie więcej kobiety w ciąży decydują się na tanie loty Szczecin - Kefallinia, chcąc sporo pozwiedzać. Ale czy to odpowiednie? A jeżeli tak, to na co powinny okazać się być przygotowane ciężarne, tak aby mieć pewność, że lot Szczecin - Kefallinia przebiegnie spokojnie i bez niepotrzebnych stresów?

Zaświadczenie od lekarza na przelot Szczecin - Kefallinia

Przede wszystkim, nim skorzystamy z okazji oraz zamówimy bilet w okazyjnej cenie , trzeba porozmawiać z lekarzem zajmującym się ciążą. Czy nie widzi on jakichś przeciwwskazań, abyśmy mogły korzystać z lotu Szczecin - Kefallinia. Warto go też prosić o stosowne zaświadczenie, w nim wpisze wiek danej ciąży, ponieważ niektóre linie lotnicze posiadają swoiste ograniczenia. Zazwyczaj nie polecimy, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży lub później.

Co trzeba zrobić podczas lotu Szczecin - Kefallinia

Jeśli chcemy posiadać pewność, że przelot Szczecin - Kefallinia okaże się dla nas miły, to powinnyśmy wiedzieć o paru wytycznych. Co jakiś czas trzeba wstać oraz przespacerować się po samolocie. Trzeba też zajmować miejsca przy przejściu, bo może się okazać, że co chwilę będziemy musiały iść do łazienki. Czasem nawet zgadzając się na tanie loty Szczecin - Kefallinia uzyskamy przywileje podczas wchodzenia do samolotu. W miarę możliwości, trzeba także wybrać taki przelot, który będzie trwać stosunkowo krótko . Podczas zapięcia pasów, dobrze jest prosić stewardessę o pomoc, tak żeby znajdowały się one niżej niż brzuch i go nie uciskały.

Jeśli tylko nie będzie przeciwwskazań, tanie loty Szczecin - Kefallinia będą dozwolone również dla kobiety w ciąży. Jeżeli dobrze się przygotujemy do takiej podróży, może się okazać, że przeminie ona miło i bez jakichkolwiek komplikacji. Jednak najpierw spotkajmy się z naszym ginekologiem, a jeśli będziemy lecieć do innego kraju, to warto się nauczyć paru przydatnych zdań, takich jak chociażby „zaczęły się skurcze”, a zaświadczenie od doktora dobrze jest mieć w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które wytyczne odnośnie kobiet w ciąży w samolocie, mają poszczególne linie lotnicze.