X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Kefallinia

już od 1553 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kefallinia

Bilety lotnicze Polska Kefallinia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 wrz (czw)
Austrian Airlines
Kefallinia
20 wrz (czw)
Aegean Air
Warszawa
13 wrz (czw)
Lufthansa
Kefallinia
21 wrz (pią)
Austrian Airlines
Warszawa
14 wrz (pią)
Lufthansa
Kefallinia
21 wrz (pią)
Austrian Airlines
Warszawa
13 wrz (czw)
Lufthansa
Kefallinia
19 wrz (śro)
Aegean Air
Warszawa
14 wrz (pią)
Lufthansa
Kefallinia
19 wrz (śro)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Kefallinia

Przewodnik po lotach Szczecin Kefallinia

Czy planujemy przelot Szczecin - Kefallinia gdy jesteśmy w ciąży?

Wiele pań jest zdania, że jeśli ciąża mija prawidłowo, to nie muszą się hamować, jeżeli idzie o używanie z przyjemności życia. To właśnie sprawia, że znacznie więcej kobiety w ciąży decydują się na tanie loty Szczecin - Kefallinia, chcąc sporo pozwiedzać. Ale czy to odpowiednie? A jeżeli tak, to na co powinny okazać się być przygotowane ciężarne, tak aby mieć pewność, że lot Szczecin - Kefallinia przebiegnie spokojnie i bez niepotrzebnych stresów?

Zaświadczenie od lekarza na przelot Szczecin - Kefallinia

Przede wszystkim, nim skorzystamy z okazji oraz zamówimy bilet w okazyjnej cenie , trzeba porozmawiać z lekarzem zajmującym się ciążą. Czy nie widzi on jakichś przeciwwskazań, abyśmy mogły korzystać z lotu Szczecin - Kefallinia. Warto go też prosić o stosowne zaświadczenie, w nim wpisze wiek danej ciąży, ponieważ niektóre linie lotnicze posiadają swoiste ograniczenia. Zazwyczaj nie polecimy, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży lub później.

Co trzeba zrobić podczas lotu Szczecin - Kefallinia

Jeśli chcemy posiadać pewność, że przelot Szczecin - Kefallinia okaże się dla nas miły, to powinnyśmy wiedzieć o paru wytycznych. Co jakiś czas trzeba wstać oraz przespacerować się po samolocie. Trzeba też zajmować miejsca przy przejściu, bo może się okazać, że co chwilę będziemy musiały iść do łazienki. Czasem nawet zgadzając się na tanie loty Szczecin - Kefallinia uzyskamy przywileje podczas wchodzenia do samolotu. W miarę możliwości, trzeba także wybrać taki przelot, który będzie trwać stosunkowo krótko . Podczas zapięcia pasów, dobrze jest prosić stewardessę o pomoc, tak żeby znajdowały się one niżej niż brzuch i go nie uciskały.

Jeśli tylko nie będzie przeciwwskazań, tanie loty Szczecin - Kefallinia będą dozwolone również dla kobiety w ciąży. Jeżeli dobrze się przygotujemy do takiej podróży, może się okazać, że przeminie ona miło i bez jakichkolwiek komplikacji. Jednak najpierw spotkajmy się z naszym ginekologiem, a jeśli będziemy lecieć do innego kraju, to warto się nauczyć paru przydatnych zdań, takich jak chociażby „zaczęły się skurcze”, a zaświadczenie od doktora dobrze jest mieć w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, które wytyczne odnośnie kobiet w ciąży w samolocie, mają poszczególne linie lotnicze.