X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Klagenfurt

już od

04 sie 11 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Klagenfurt

Bilety lotnicze Szczecin Klagenfurt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Klagenfurt

Przewodnik po lotach Szczecin Klagenfurt

maluch w podróży Szczecin - Klagenfurt - poradnik dla opiekunów

Planujesz podróż samolotem zniemowlakiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej prezentujemy niewielką zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien zapoznać się zanim wyruszy na wymarzony lot Szczecin - Klagenfurt.

Wiek niemowlaka a cena biletu do Szczecin - Klagenfurt

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które lecą na kolanach opiekuna linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma symboliczną kwotę. Starsze dzieci najczęściej muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane promocje.

Konieczne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje niemowlę może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar latać z dzieckiem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z dzieckiem lecieć będzie niespokrewniony opiekun podczas podróży musi obligatoryjnie mieć pisemną aprobatę rodziców oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Transportowanie niemowlaka z Szczecin do Klagenfurt

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie przy Tobie jestniezajęte miejsce możesz przypiąć dziecko pasami do siedziska lub opłać maluchowi miejscówkę. Masz wtedy możliwość przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy maluch może posiadać walizkę zależy od linii, z usług której