X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Kłajpeda Pałanga

już od 370 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kłajpeda Pałanga

Bilety lotnicze Polska Kłajpeda Pałanga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
10 sie (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Gdańsk
21 sie (śro)
LOT
Kłajpeda Pałanga
24 sie (sob)
LOT
Warszawa
19 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
26 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
16 wrz (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Kłajpeda Pałanga
08 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Kłajpeda Pałanga

Przewodnik po lotach Szczecin Kłajpeda Pałanga

Czym są tanie linie lotnicze?

Jeśli szukasz tanich lotów z Szczecin do Kłajpeda Pałanga, jest duża szansa, że skusisz się na bilety oferowane przez tzw. tanie linie lotnicze. Proponowane przez nich ceny w porównaniu z liniami regularnymi są zdecydowanie niższe na popularnych i często wybieranych trasach.

Dlaczego tanie linie są tanie?

Na niższą cenę wpływa co prawda wiele czynników, gdyż tanie linie po prostu tną koszty, szukając oszczędności. W ich samolotach jest więcej miejsc, co oznacza, że podróżuje nimi więcej pasażerów. Komfort podróży musi być zatem niższy i jedynie w klasie ekonomicznej. Nie ma też posiłku w cenie lotu, ale można kupić przekąski oraz napoje.

Mimo to warto zdecydować się na tanie loty z Szczecin do Kłajpeda Pałanga, jeśli przede wszystkim chcemy niewiele wydać na bilety. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że zwykle lądują one na mniejszych lotniskach, nie zaś na głównych. Dojazd do centrum będzie zatem dłuższy i kosztowniejszy.

Co jeszcze warto wiedzieć o tanich lotach z Szczecin do Kłajpeda Pałanga?

Samoloty tanich przewoźników po wylądowaniu od razu szykują się do kolejnego lotu. Po zatankowaniu są gotowe do startu, gdyż postój na lotnisku wiąże się z opłatami, np. kosztami obsługi. Ma to również swoje złe strony, gdyż są bardziej wyeksploatowane niż maszyny linii regularnych.

Kolejną różnicą jest forma sprzedaży biletów – tani przewoźnicy prowadzą ją przez Internet, więc nie ponoszą kosztów pośrednictwa i nie muszą dysponować punktami sprzedaży czy biurami.

Tanie linie = dopłaty

Jednym z największych zarzutów kierowanych do tanich linii jest konieczność dokonywania rozmaitych dopłat. To prawda, że tanie loty z Szczecin do Kłajpeda Pałanga to zwykle przeloty i bagaż podręczny. Za bagaż rejestrowany, posiłek, zmianę w rezerwacji, pierwszeństwo wejścia na pokład, tradycyjną odprawę na lotnisku zwykle naliczana jest dodatkowa opłata.