X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Kopenhaga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Kopenhaga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Kopenhaga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Kopenhaga

Przewodnik po lotach Szczecin Kopenhaga

Tanie loty Szczecin - Kopenhaga z przesiadkami– organizacja i porady

Czasami nie masz możliwości na miejsce dotrzeć jedną linią. Od czasu do czasu na przykład wychodzi, że loty z przesiadkami są tańsze i atrakcyjniejsze. Zdecydowanie nie ma powodów do obaw. Przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o lotach łączonych na trasie Szczecin - Kopenhaga.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, zazwyczaj konkretne przesiadki znajdują się na jednym bilecie. To sprawia, że stajesz do odprawy tylko raz i natychmiast dostajesz karty pokładowe. Tanie loty Szczecin - Kopenhaga rozpatrują jednak każdą zmianę samolotu jako kolejny lot. W tym przypadku trzeba przejść odprawę przed każdym lotem. Jeżeli przesiadka jest zaplanowana na terenie kraju mającym wizy, powinieneś również przygotować się na kontrolę.

Jak widać, że zmiany samolotów na trasie Szczecin - Kopenhaga nie są wcale męczące. Dodatkowo, to może być świetny sposób na kupienie tańszych biletów. Opcja Smart Connection to sposób na znalezienie tańszych biletów przesiadkowych. Upust wynosi nawet 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

Opóźnienia to dokładnie ten czynnik, który spędza sen z powiek podróżnych. To rzeczywiście stresująca sytuacja, trzeba zastanowić się, jak to zorganizować. Jak dużo czasu potrzebują na poruszanię się wśród bramek? Najczęściej firmy przewozowe same to wyznaczają. Bardzo rzadko wydarza się tak, że trzeba od razu przejść do kolejnego samolotu. Z reguły spokojnie zdążysz jeszcze wypić kawę. Kiedy jednak twój samolot się spóźni, linie lotnicze chętnie służą pomocą i zarezerwują ci siedzenie w innym samolocie.

Dzięki usłudze Smart Connection z reguły przesiadka trwa kilka godzin. Jednak nie przejmuj się, nie jest to wada. Przesiadki przypadają w najatrakcyjniejszych miejscach dla turystów. Możesz zwiedzić interesujący Paryż czy klimatyczną Barcelonę i na czas przyjechać znów na lotnisko.