gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Szczecin Kopenhaga

już od 730 zł
26 lip 02 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Kopenhaga

Bilety lotnicze Szczecin Kopenhaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
24 lip (wto)
LOT
Kopenhaga
28 lip (sob)
LOT
Szczecin
20 lip (pią)
LOT
Kopenhaga
27 lip (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Szczecin Kopenhaga

Przewodnik po lotach LOT Szczecin Kopenhaga

Czy jest szansa wziąć leki na przelot Szczecin - Kopenhaga linią LOT Polish Airlines

Jeżeli mieliśmy już kiedyś możliwość skorzystać z oferty przewoźników Szczecin - Kopenhaga linią LOT Polish Airlines, to z pewnością wiemy, jak należy spakować bagaż. Co jednak, jeśli teraz musimy przewieźć ze sobą medykamenty? Mamy świadomość, jak to wygląda, jakie leki mamy możliwość ze sobą zabrać oraz czy możemy je mieć w walizce podręcznej? Powinniśmy skontrolować tą sprawę, tak abyśmy posiadali świadomość, że lot Szczecin - Kopenhaga linią LOT Polish Airlines minie nam spokojnie i bez zbędnych nerwów.

Medykamenty w bagażu podręcznym podczas lotu Szczecin - Kopenhaga linią LOT Polish Airlines.

Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że jeśli wykupiliśmy wejściówkę na tanie loty Szczecin - Kopenhaga linią LOT Polish Airlines, to podobnie jak przy lotach regularnych, medykamenty mamy możliwość posiadać w walizce podręcznej. Co zrozumiałe, musimy poinformować o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, ale powinniśmy je mieć w osobnej torebce. Wtedy kontrola odbędzie się szybciej, więc możemy w końcu skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Zasada jest taka, że mieć mamy możliwość medykamenty ogólnodostępne, które są dostępne dla wszystkich oraz te na receptę. Przy tych drugich, powinniśmy mieć pismo od doktora, ponieważ może się sprawdzić przy konieczności weryfikacji medykamentów.

Czy będzie ograniczenie na ich liczbę?

Jeśli idzie o medykamenty w płynie, nie ma ograniczenia na ich ilość. To oznacza, że możemy wziąć na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Ale, powinniśmy zabrać tylko taką liczbę medykamentów, jaka będzie nam faktycznie potrzebna podczas wyjazdu. Tanie loty Szczecin - Kopenhaga linią LOT Polish Airlines zezwalają też na zabranie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, jeśli nasz medykament jest aplikowany podskórnie, jednak ich posiadanie także powinniśmy natychmiast przedstawić podczas sprawdzania. Ale, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrócej trwający lot, to i tak mamy prawo posiadać ze sobą niezbędne środki przepisane na receptę, jak również krople do oczu czy płyn do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w warunki w odniesieniu do przewożenia leków, to będziemy wiedzieć, że mamy szansę również posiadać ze sobą sprzęt medyczny. Jednak trzeba spytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to się odbędzie z transportem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ może się okazać, że będą musiały lecieć w luku bagażowym. Jednak świadomość, że mamy szansę zabrać na pokład leki i potrzebny sprzęt medyczny, pozwoli nam w końcu bez problemów skorzystać z oferty, którą posiadają dla wszystkich podróżnych tanie loty Szczecin - Kopenhaga linią LOT Polish Airlines.