gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Kos

już od 517 zł
24 lis 01 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kos

Bilety lotnicze Polska Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
19 lis (pon)
Aegean Air
Kos
26 lis (pon)
Aegean Air
Kraków
16 maj (czw)
Aegean Air
Kos
20 cze (czw)
Aegean Air
Warszawa
21 lis (śro)
Aegean Air
Kos
26 lis (pon)
Aegean Air
Warszawa
02 lip (wto)
Swiss
Kos
11 lip (czw)
Swiss
Warszawa
06 mar (śro)
Aegean Air
Kos
11 mar (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Kos

Przewodnik po lotach Szczecin Kos

Podróżowanie po Azji, czyli co należy wiedzieć przed egzotycznym urlopem

To właśnie dzięki Za sprawą tanich lotów Szczecin - Kos można za niewielkie pieniądze podróżować nie tylko po Europie. Coraz częściej wymarzonym celem wielu ludzi jest Azja. Wyjątkowe krajobrazy, ciekawa sztuka, zapachy i smaki, których próżno szukać i w najlepszych miejscowych restauracjach. Dowiedz się, o czym trzeba pamiętać przed wylotem do Azji.

Stuprocentowo bezpieczne podróże

Podróżowanie do Azji wielu turystom jawią się po prostu jako mało bezpieczne. Jest jednakże kilka spraw, na które musisz zwrócić uwagę, żeby naprawdę poczuć się bezpiecznie. Co najważniejsze: dowiedz się wszystkiego o linii lotniczej. Tanie loty Szczecin - Kos także są w pełni bezpieczne, a w wypadku kłopotów na lotniskach, przykładowo opóźnienia, firma przewozowa pomogą ci.

Dodatkowo wskazując cel podróży od razu zapoznaj się z miejscową kulturą i religią. Jeżeli twoim celem są Filipiny czy Indonezja, trzeba zapoznać się z obowiązującymi zakazami wynikającymi z religii. W przypadku takich krajów jak Chiny, Kambodża czy Birma należy nastawić się na duże różnice kulturowe i problem z językiem. Z tego względu lepiej dołączyć do zorganizowanej wycieczki, niż decydować się na podróżowanie samemu.

Wizy i potrzebne dokumenty

Należy ponadto wiedzieć, że aby dostać się do niektórych krajów musisz załatwić specjalne dokumenty. W Chinach, Wietnamie czy Indiach wymagana jest wiza, którą możesz załatwić przez Internet. Co więcej, może będziesz także potrzebować konkretnego paszportu, zazwyczaj wydanego na czas od 30 do 90 dni. Z tego względu wycieczkę powinno się planować wcześniej, jednak nie ma tego złego – dzięki temu masz szansę na  na tanie loty na trasie Szczecin - Kos.

Część państw, dla przykładu Indonezja, wymagają biletu zwrotnego lub środków pieniężnych wystarczających na każdy dzień pobytu. Co więcej, zdarza się, że możesz musiał mieć kilka dokumentów o koniecznych szczepieniach. Najczęściej powinno się zaszczepić przeciwko żółtaczce typu A i malarii. Szczepioki są konieczne, jeśli wlatujesz z miasta, gdzie rozwija się chorba.