X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Kouvola

już od 208 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
01 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
08 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
22 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
01 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
27 wrz (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Kouvola

Przewodnik po lotach Szczecin Kouvola

Ciężarna kobieta w podróży Szczecin -Kouvola- wskazówki dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Szczecin - Kouvola i nie wiesz czy Twój odmienny stan nie będzie przeszkodą do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajistotniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Zazwyczaj stan błogosławiony nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz celu lotu, bo np. na niektórych trasach Szczecin -Kouvola - są jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzysą zgodni, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne wahania ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedwczesnym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli podróż nie może ulec przesunięciu warto przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu regulacje posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia podróży.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na podróż jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Szczecin -Kouvola był jak najbardziej znośny? Jeśli organizator lotu daje możliwość wyboru miejscówki wybierz te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu wstać i poruszać się, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż luźną odzież. Niezwykle istotne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Norrköping Gorna Oriahovitsa

Tanie loty Glarus Caransebes

Tanie loty Ancona Shannon

Tanie loty Oradea Toledo

Tanie loty Sala Malaga

Tanie loty Waterford Lucerna

Tanie loty Poprad Santander

Tanie loty Lulea Zofingen

Tanie loty Ostrawa Liverpool

Tanie loty United Airlines Abidżan