gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin LB Pearson Intl

już od 2537 zł
21 lis 28 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin LB Pearson Intl

Bilety lotnicze Szczecin LB Pearson Intl

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
17 gru (pon)
LOT
Toronto
20 sty (nie)
LOT
Szczecin
19 gru (śro)
LOT
Toronto
16 sty (śro)
LOT
Szczecin
19 gru (śro)
LOT
Toronto
18 sty (pią)
LOT
Szczecin
20 gru (czw)
LOT
Toronto
16 sty (śro)
LOT
Szczecin
19 gru (śro)
LOT
Toronto
19 sty (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin LB Pearson Intl

Przewodnik po lotach Szczecin LB Pearson Intl

Podróż Szczecin - Toronto (Lester B Pearson Intl) z rowerem na pokładzie samolotu

Wybierasz się w podróż Szczecin - Toronto (Lester B Pearson Intl) i marzysz o wzięciu ze sobą bicykla? Poniżej prezentujemy krótki wykaz, o czym pamiętać aby bicykl dotarł na miejsce razem z Tobą.

Jak przetransportować rower?

Wariantów na transport roweru jest kilka. Na rynku są dostępne specjalne bardzo wytrzymałe kufry na bicykl. Z pewnością nic się nie stanie bicyklowi spakowanemu w kufer, jednak są one drogie, ciężkie oraz marnują wagę bagażu. Kolejnym rozwiązaniem jest specjalna sakwa na rower. Jest lżejsza, tańsza i zajmuje mniej miejsca. Torbę warto rozważyć, kiedy organizator lotu z góry informuje o gabarycie bagażu rejestrowanego/sportowego. Najtańszą opcją przewozu jest karton. Jest lekki, łatwo można dociąć, dostosowując do wymiarów bicykla lub limitów przewoźnika. Wadą tekturowego pudła jest niska wytrzymałość.

Dodatkowe zabezpieczenie roweru na czas lotu Szczecin - Toronto (Lester B Pearson Intl)

Zaleca się poprosić załogę lotniska o wlepkę z opisem UWAGA SZKŁO. Jeśli lot z Szczecin do Toronto (Lester B Pearson Intl) jest przesiadkowy zaleca się opisać pudło nazwą destynacji, ponieważ załoga nie ponosi odpowiedzialności za zagubienie bicykla na trasie rejsu. Na czas lotu zdejmujemy oraz spuszczamy powietrze z kół. Wynika to ze względów bezpieczeństwa lotu, przed możliwym rozerwaniem opon spowodowanym amplitudą ciśnienia podczas opadania samolotu do lądowania. Jeśli chowasz bicykl do mniejszych tekturowych pudeł koniecznie połącz je między sobą.

Koszt przewozu roweru

Koszt przewozu roweru jest ustalana przez przewoźnika i zależy od warunków przelotu, kierunku oraz ograniczeń bagażowych.Cena może zmienić się jeśli lot do danego Szczecin - Toronto (Lester B Pearson Intl) ma się odbyć w trakcie szczytu okresu turystycznego.

Przekazanie oraz odebranie bicykla

Rower często przekazuje się w wyznaczonym punkcie przeznaczonym dla bagażu ponadwymiarowego (Oversized Baggage). Odbiór roweru, także ma miejsce w wyznaczonym miejscu.