X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Las Palmas de Gran Canaria

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Las Palmas de Gran Canaria

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Las Palmas de Gran Canaria

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Las Palmas de Gran Canaria

Przewodnik po lotach Szczecin Las Palmas de Gran Canaria

Jak duży bagaż podręczny na przelot Szczecin - Gran Canaria?

Dla znacznej grupy osób, nawet takich, którzy często latają, dużym problemem okazuje się być bagaż. W jaki sposób się pakować, aby nie przekroczyć jego rozmiarów i wagi, co wziąć, co kupić u celu. Okazuje się to tym ważniejsze, jeśli wybraliśmy tanie loty Szczecin - Gran Canaria. Tutaj reguły odnośnie rozmiarów bagażu są niesamowicie sztywno przestrzegane, a jeżeli je przekroczymy, musimy się liczyć z dosyć wysokimi opłatami dodatkowymi. Dlatego sporo ludzi robi wszystko, żeby na przelot Szczecin - Gran Canaria zabrać ze sobą jedynie bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy wszystko przed lotem Szczecin - Gran Canaria

Powinniśmy wiedzieć, że linie lotnicze posiadają własne wytyczne co do rozmiarów naszego bagażu podręcznego. Przeważnie jego waga musi się mieścić pomiędzy 15 a 20 kg, jednak zdarzają się różnice pozwalające nam wziąć na tanie loty Szczecin - Gran Canaria także i 32 kg bagaż. Dlatego trzeba te informacje sprawdzać wcześniej, tak abyśmy mieli pewność, że te dane posiadamy jak najbardziej aktualne. Znaleźliśmy bilet tylko za , lecz namyślamy się, czy spakujemy się w bagaż podręczny? Warto brać tutaj torbę, która jest bardziej elastyczna niż walizka. Lecz pamiętajmy, że do rozmiarów walizki, będą się liczyły też wystające elementy, czyli rączka albo kółka. Bagaż kabinowy w czasie podróży Szczecin - Gran Canaria musi się zmieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu taka wystająca część ma tutaj wpływ.

Co mamy możliwość nabyć, gdy wylądujemy?

Jeśli mamy świadomość, że nie zmieścimy całości w bagaż kabinowy, a wybieramy się na kilkanaście godzin, że nie potrzebujemy bagażu rejestrowanego, to trzeba sprawdzić, co mamy możliwość kupić już po dotarciu na miejsce. Być może zrezygnujemy z niektórych kosmetyków i nabędziemy je na miejscu, a masywne buty włożymy na nogi miast chować je do bagażu? Dokładnie trzeba przemyśleć, co powinniśmy zabrać do tego bagażu, jeżeli będzie to bardzo krótki przelot , to być może nie będziemy musieli zabierać ze sobą tableta czy laptopa, co także dopomoże nam zmniejszyć ciężar oraz wielkość danej torby?

Powinniśmy sprawdzić, jakiej wielkości bagaż kabinowy mamy możliwość zabrać, jeżeli decydujemy się na tanie loty Szczecin - Gran Canaria. Być może, że zmieścimy się bez problemów w wyznaczonych rozmiarach, a jeżeli jednak mamy kłopot, przemyślmy, czego aż tak mocno nie potrzebujemy.