X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Las Palmas

już od 704 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Las Palmas

Bilety lotnicze Polska Las Palmas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 lis (pon)
Ryanair
Las Palmas
04 gru (śro)
Ryanair
Warszawa
10 sty (pią)
Ryanair
Las Palmas
13 sty (pon)
Vueling Airlines
Warszawa
17 lis (nie)
Ryanair
Las Palmas
29 lis (pią)
Ryanair
Warszawa
02 gru (pon)
Ryanair
Las Palmas
05 gru (czw)
Ryanair
Warszawa
24 sty (pią)
Ryanair
Las Palmas
01 lut (sob)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Las Palmas

Przewodnik po lotach Szczecin Las Palmas

Jak duży bagaż podręczny na przelot Szczecin - Gran Canaria?

Dla znacznej grupy osób, nawet takich, którzy często latają, dużym problemem okazuje się być bagaż. W jaki sposób się pakować, aby nie przekroczyć jego rozmiarów i wagi, co wziąć, co kupić u celu. Okazuje się to tym ważniejsze, jeśli wybraliśmy tanie loty Szczecin - Gran Canaria. Tutaj reguły odnośnie rozmiarów bagażu są niesamowicie sztywno przestrzegane, a jeżeli je przekroczymy, musimy się liczyć z dosyć wysokimi opłatami dodatkowymi. Dlatego sporo ludzi robi wszystko, żeby na przelot Szczecin - Gran Canaria zabrać ze sobą jedynie bagaż kabinowy.

Sprawdzajmy wszystko przed lotem Szczecin - Gran Canaria

Powinniśmy wiedzieć, że linie lotnicze posiadają własne wytyczne co do rozmiarów naszego bagażu podręcznego. Przeważnie jego waga musi się mieścić pomiędzy 15 a 20 kg, jednak zdarzają się różnice pozwalające nam wziąć na tanie loty Szczecin - Gran Canaria także i 32 kg bagaż. Dlatego trzeba te informacje sprawdzać wcześniej, tak abyśmy mieli pewność, że te dane posiadamy jak najbardziej aktualne. Znaleźliśmy bilet tylko za , lecz namyślamy się, czy spakujemy się w bagaż podręczny? Warto brać tutaj torbę, która jest bardziej elastyczna niż walizka. Lecz pamiętajmy, że do rozmiarów walizki, będą się liczyły też wystające elementy, czyli rączka albo kółka. Bagaż kabinowy w czasie podróży Szczecin - Gran Canaria musi się zmieścić w ściśle wyznaczonej przestrzeni, z tego powodu taka wystająca część ma tutaj wpływ.

Co mamy możliwość nabyć, gdy wylądujemy?

Jeśli mamy świadomość, że nie zmieścimy całości w bagaż kabinowy, a wybieramy się na kilkanaście godzin, że nie potrzebujemy bagażu rejestrowanego, to trzeba sprawdzić, co mamy możliwość kupić już po dotarciu na miejsce. Być może zrezygnujemy z niektórych kosmetyków i nabędziemy je na miejscu, a masywne buty włożymy na nogi miast chować je do bagażu? Dokładnie trzeba przemyśleć, co powinniśmy zabrać do tego bagażu, jeżeli będzie to bardzo krótki przelot , to być może nie będziemy musieli zabierać ze sobą tableta czy laptopa, co także dopomoże nam zmniejszyć ciężar oraz wielkość danej torby?

Powinniśmy sprawdzić, jakiej wielkości bagaż kabinowy mamy możliwość zabrać, jeżeli decydujemy się na tanie loty Szczecin - Gran Canaria. Być może, że zmieścimy się bez problemów w wyznaczonych rozmiarach, a jeżeli jednak mamy kłopot, przemyślmy, czego aż tak mocno nie potrzebujemy.