X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Lenzburg

już od 198 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 paź (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
29 paź (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
03 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 mar (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
23 lut (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 mar (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Lenzburg

Przewodnik po lotach Szczecin Lenzburg

Dziecko leci bez nas? Owszem, lecz na konkretnych regułach i nie z każdą linią lotniczą

Czasem dochodzi do sytuacji, gdy dziecko leci samolotem, ale nie może towarzyszyć mu nikt z dorosłych. Przeważnie dzieje się tak w przypadku wizyty u krewnych lub gdy młody podróżny z opóźnieniem dołącza do opiekunów przebywających na wakacjach. Najlepiej dowiedzieć się wcześniej, jak zorganizować podobny rejs, bo nie wszystkie tanie loty Szczecin - Lenzburg umożliwiają samotną podróż dziecka.

Poszukujemy przewoźnika, który zaopiekuje się maluchem w czasie lotu Szczecin - Lenzburg

Samodzielny przelot dziecka na pewno jest stresującym przeżyciem, w równym stopniu dla rodziców jak też dla samego dziecka, ale czasem nie ma wyjścia i trzeba zaplanować taki wyjazd. Jeśli zamierzamy wysłać dziecko do samolotu z myślą, że ktoś przejmie je na lotnisku docelowym, należy przekonać się, którzy przewoźnicy oferują tego rodzaju usługę, a także dowiedzieć się, jaka jest granica wieku malucha. Należy mieć na uwadze, że nie wszystkie linie przyjmują do samolotu małych pasażerów bez dorosłego i może się okazać, że tanie loty Szczecin - Lenzburg nam tego nie zagwarantują i trzeba będzie skorzystać z usług rejsowych linii lotniczych.

Na jakie udogodnienia można liczyć?

Przewoźnicy, którzy zabierają do samolotu małoletniego pasażera bez opiekunów, miewają własne przepisy związane z obsługą młodego pasażera. Umieszczany jest w nich także zapis, w jakim wieku dziecko może danymi liniami podróżować bez opiekuna. Czasami są to kilkulatki, którymi zajmuje się na pokładzie stewardessa, czasami dzieci 12-letnie, a w jeszcze innym przypadku młodzież. Trzeba również dowiedzieć się, czy na pokładzie przewidziane jest menu dla młodych pasażerów, kredki, malowanki czy małe zabawki, które zajmą dziecko na okres podróży.

W jaki sposób przygotować malucha do rejsu Szczecin - Lenzburg?

Nieważne czy mamy kilkulatka czy nastolatka, czy wybieramy tanie loty Szczecin - Lenzburg czy usługi tradycyjnych linii lotniczych – w każdym przypadku trzeba odpowiednio przygotować dziecko do rejsu Szczecin - Lenzburg. Co najważniejsze: trzeba zatroszczyć się o niezbędne dokumenty oraz pełnomocnictwa, wypisać formularze, gdzie określa się osobę przyjmującą dziecko na miejscu. Poza tym warto postarać się o odpowiedni bagaż podręczny, aby młody pasażer miał przy sobie to, czego potrzeba w trakcie rejsu. Przyda się ulubiona bajka, przytulanka lub inna rzecz, która doda dziecku otuchy. Należy mieć na względzie, że taka podróż może być dla malucha stresująca, więc warto wyszukać jak najdogodniejsze i najkrótsze loty .