X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Linz

już od 1260 zł
02 lip 09 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Linz

Bilety lotnicze Polska Linz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 lip (pon)
Austrian Airlines
Linz
10 lip (wto)
Austrian Airlines
Kraków
03 lip (wto)
Austrian Airlines
Linz
09 lip (pon)
Austrian Airlines
Kraków
03 lip (wto)
Austrian Airlines
Linz
10 lip (wto)
Austrian Airlines
Kraków
02 lip (pon)
Austrian Airlines
Linz
06 lip (pią)
Acces Rail
Kraków
03 lip (wto)
Austrian Airlines
Linz
06 lip (pią)
Acces Rail
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Linz

Przewodnik po lotach Szczecin Linz

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale samo lotnisko. Zamieszanie, gwar, inna sytuacja – to z pewnością trudne doświadczenie. Zdradzamy, czego można się spodziewać przed wylotem i jak się do tego przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Unii Europejskiej, konieczny będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, również tanie loty Szczecin - Linz, obsługują bilety elektroniczne. Nie trzeba nic wydrukować, wystarczy jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi zabrany plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się na taśmie wszelkie drobiazgi, które masz w kieszeni spodni, umieść tam także torebkę, odzienie wierzchnie lub szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Szczecin - Linz

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on tak pakowny, że bez problemu się w nim spakujesz. Jednakze trzeba każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a złożona struktura mocno skręconych podkoszulek nie została zniszczona.

Na szczycie ułóż ważne dokumenty – w końcu będziesz musiał je zaprezentować w czasie kontroli. Zrób tak, by aby na wierzchu była i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki muszą być przelane do plastikowych buteleczek. Na wierzchu bagażu należy położyć także napoje. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będziesz musiał rujnować przemyślanie upakowanego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu sprawdź, co możesz wnosić do środka w tanich lotach Szczecin - Linz.