X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Liverpool

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Liverpool

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Liverpool

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Liverpool

Przewodnik po lotach Szczecin Liverpool

Loty Goleniów-Liverpool - sprawdź ofertę najtańszych połączeń na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Goleniowa do Liverpoolu możesz zabrać się za to od prześledzenia najtańszych połączeń w kierunku do Liverpoolu. Porównaj opcje najtańszych lotów każdej z aktywnych linii lotniczych a potem wytypuj najbardziej dogodny lot Goleniów-Liverpool.

Sprawdzaj ceny lotów już od 3 miesięcy wcześniej i kup najtańszą podróż samolotem z Goleniowa do Liverpoolu. Gdy chcemy przeszukać najtańsze na rynku podróże samolotem Goleniów-Liverpool skorzystaj z wyszukiwarki najtańszych połączeń FRU.PL!Wpisz lotniska - początek i cel podróży , wprowadź w kalendarzu daty dla lotu następnie wybierz "Szukaj". Przejrzyj listę wyników wyszukiwania i załóż rezerwację przelotów do Liverpoolu.

Lot z Goleniowa do Liverpoolu posiadają w ofercie linie lotnicze:

Przelot w jedną stronę potrwa przynajmniej 2h 5min. Przeymierzając się do wyboru linii do Liverpoolu zaleca się dokonać analizy między: cenę i jak wygodna będzie podróż. Przelot Polska-Wielka Brytania wskazane jest kupić w cenach od 298 zł. Rezerwuj tanie loty na FRU.PL!

Zalecamy również sprawdzić ciekawe możliwości na bilety lotnicze z Goleniowa lub też najtańsze loty do Liverpoolu z każdego lotniska w Polsce. Dość często zdarzają się tam promocje biletów linii pokazujące warte uwagi ceny lotów do tych destynacji.

Do Liverpoolu polecisz również z:

Z Goleniowa można lecieć też do:

Serwis FRU.PL zapewnia w asortymencie usług także ubezpieczenie podróżnych m.in. do kraju: Wielka Brytania . Oferujemy ponadto weekendowe wyjazdy za pomocą których jest możliwość zarezerwować nie jedynie przelot , ale również nocleg. Rezeruj razem zaoszczędzisz.