X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Locarno

już od 300 zł
12 lip 19 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
14 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
12 sie (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
17 sie (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 sie (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
20 wrz (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Berlin
15 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Zurych
21 wrz (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Locarno

Przewodnik po lotach Szczecin Locarno

Pierwszy lot samolotem Szczecin - Locarno - to warto wiedzieć! Wskazówki dla turystów, czego mogą się spodziewać podczas lotu

Wybierasz się poraz pierwszy samolotem Szczecin - Locarno i boisz się lecieć? Na dodatek w mediach już nie raz widziałeś artykuł o turbulencjach i innych niedogodnościach związanych z lataniem? Niżej prezentujemy listę sytuacji, których możesz się spodziewać, ale co do zasady, nie zawsze występują.

Jak przygotować się do lotu Szczecin - Locarno - zalecenia dla podróznych

W końcu dotarłeś do wnętrza samolotu,który zabierze Cię w wymarzoną podróż Szczecin - Locarno, siadasz w wybranym miejscu i co dalej? Po pierwsze to usiąść wygodnie, zapiąć pasy bezpieczeństwa , a po drugie stosować się do zaleceń kadry obsługującej lot. Od klasy linii lotniczych zależy, jak wygodne będą fotele pasażerskie. Niemniej jednak siedzenie w fotelu pasażerskim nie zawsze jest korzystne dla zdrowia podróżującego, zwłaszcza w sytuacji, gdy lot jest długi. Fotele pasażerskie współcześnie są wąskie, zazwyczaj dotyczy to tańszych przewoźników, ale nie jest to regułą.Permanentne siedzenie w nich przez dłuższy okres czasu może doprowadzić do utrudnionego krążenia krwi. W ostateczności odczuwalne będą takie dolegliwości jak ból głowy. Dlatego zaleca się spacerowanie po samolocie od czasu do czasu w celu rozprostowania nóg, o ile nie ma przesłanek tego zabraniających. Przy starcie i przy lądowaniu występują przysieszenia związane ze zmianą prędkości samolotu i skokową zmianą ciśnienia w kabinie. Nie każdy organizm ludzki reaguje na te bodźce w ten sam sposób. Dlatego ważne jest, aby poznać nieco własne ciało i jak reaguje reakcje na przeciążenia i wahania ciśnienia. Skutecznym środkiem dla większości pasażerów wrażliwych na przeciążenia i zmiany ciśnienia jest zwykłe ssanie cukierka. W związku z z możliwością wystąpienia nudności nie zaleca się spożywania napojów alkoholowych, które mogą dodatkowo niekorzystnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.Należy też wiedzieć, że wewnątrz samolotu powietrze jest dość suche. Aby uniknąć dyskomfortu z tym związanego, poleca się spożywać dużo wody lub innych napojów.

Turbulencje, jako stały element podróży samolotem

Organizujesz podróż samolotem do Szczecin - Locarno ale obawiasz się turbulencji? Zanim zrezygnujesz z zakupu biletu na samolot zapoznaj się, czy jest się czego obawiać. Turbulencje to burzliwe ruchy mas powietrza,w trakcie których samolot zaczyna drgać, lekko opada. Turbulencji nie należy się bać, ponieważ w delikatnej formie zdarzają się praktycznie za każdym razem i jest to zupełnie normalne zjawisko. Turbulencje zazwyczaj nie są odczuwane przez pasażerów, ale aby mieć pewność, że nic się nam nie stanie przez cały czas trwania lotu trzeba mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Sprawdź linie lotnicze latające na trasie Szczecin - Locarno

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Albenga Astipalea

Tanie loty Olafsfjordur Montilla

Tanie loty Ohrid Skiathos

Tanie loty Kristinehamn Valverde

Tanie loty Inisheer Valverde

Tanie loty Funchal Ibiza

Tanie loty Schaffhausen Levi

Tanie loty Dublin Eau Claire

Tanie loty Lufthansa Bangkok Gdańsk

Tanie loty Augusta Zurych