X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Logrono

już od 122 zł
20 lip 27 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
29 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
10 wrz (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
11 wrz (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
24 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
01 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
30 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
01 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Logrono

Przewodnik po lotach Szczecin Logrono

Które urządzenia możemy zabrać na pokład samolotu czyli szykujemy się do rejsu Szczecin - Logrono

Dzisiejszy świat został zdominowany przez nowatorskie technologie, a ludziom coraz ciężej się bez nich obejść. Wszędzie towarzyszą nam urządzenia elektroniczne, dające rozrywkę i stanowiące narzędzie komunikacji czy pracy. Nie inaczej jest podczas podróży samolotem. Przygotowując się do podróży Szczecin - Logrono, z pewnością zechcemy mieć pod ręką telefon komórkowy, czytnik albo laptop. Czy możemy je włączyć w czasie rejsu Szczecin - Logrono?

Bagaż podręczny a urządzenia elektroniczne

Jeżeli decydujemy się na tanie loty Szczecin - Logrono, musimy właściwie przygotować bagaż podręczny, zwłaszcza w przypadku, kiedy nie zamierzamy płacić za bagaż rejestrowany. Smartfon, tablet, odtwarzacz mp3 bądź laptop – te urządzenia możemy wnieść do kabiny samolotu. Warto umieścić je właśnie w torbie podręcznej, gdyż dzięki temu będziemy mieli je na wyciągnięcie ręki oraz możemy zadbać o ich bezpieczeństwo. Dodatkowo powinniśmy pamiętać, aby poddać je kontroli. W czasie kontroli umieszcza się je w odpowiednim pojemniku.

Których urządzeń możemy używać w czasie lotu Szczecin - Logrono?

To naturalne, że w trakcie przelotu pragnie się korzystać z przewożonych urządzeń elektronicznych, jednak w każdym przypadku trzeba pamiętać o obowiązujących przepisach. Nie wolno używać żadnych urządzeń elektronicznych w czasie startu oraz lądowania maszyny. To nieistotne, czy wybiera się tanie loty Szczecin - Logrono, czy rejsy z tradycyjnym przewoźnikiem, najlepiej poczekać na sygnał o możliwości rozpięcia pasów bezpieczeństwa. Za każdym razem należy używać sprzętu elektronicznego po uruchomieniu trybu samolotowego. Przed wylotem dobrze jes zaznajomić się ze wskazówkami linii lotniczych, ponieważ w regulaminach wybranych linii zapisy tyczące się użytkowania urządzeń tego typu różnią się. Na przykład zabronione jest zabieranie urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotu bądź umieszczanie go w bagażu rejestrowanym.

Komfort podróżnych a urządzenia elektroniczne

Jeżeli zechcemy umilić sobie lot Szczecin - Logrono seansem na tablecie czy muzyką, pamiętajmy o innych pasażerach decydujących się na tanie loty Szczecin - Logrono. Skorzystajmy ze słuchawek, zadbajmy o odpowiedni repertuar filmów i nie przeszkodźmy pozostałym pasażerom w odpoczynku oraz podróży. Jeżeli sprzęt elektroniczny nie pomieści się nam do bagażu podręcznego i trzeba przewieźć coś w bagażu rejestrowanym, zatroszczmy się o ubezpieczenie podróżne. Zabezpiecza nas ono na wypadek zgubienia, kradzieży lub zniszczenia bagażu i dzięki temu rejs Szczecin - Logrono przebiegnie nam spokojnie.