X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Lublana

już od 749 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Lublana

Bilety lotnicze Polska Lublana

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 mar (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
31 mar (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
25 mar (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
31 mar (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
28 mar (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
31 mar (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
02 kwi (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
06 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
04 kwi (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Lublana
06 kwi (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Lublana

Przewodnik po lotach Szczecin Lublana

O tych dokumentach musisz pamiętać na podróż Szczecin - Lublana

Narasta w nas radosne oczekiwanie. Od paru tygodni posiadamy już zamówiony bilet na tanie loty Szczecin - Lublana i odliczamy, do dnia w którym w końcu będziemy mogli lecieć. W końcu nadchodzi ten czas, więc przygotowujemy walizki, upewniamy się jaka może być ich mieszcząca się w ramach waga u danego przewoźnika, namyślamy się, co możemy zabrać do samolotu, a co poleci w bagażu rejestrowanym. W cudownym nastroju, może się mimo wszystko okazać, że zapomnimy o czymś istotnym, i dana wyprawa stanie się nierealna do zrealizowania. Z tego powodu tak istotne jest to, abyśmy już wcześniej się zorientowali, które papiery potrzebujemy na przelot samolotem Szczecin - Lublana oraz czy będą one ważne.

Na który lot wystarczy dowód osobisty?

Udało nam się kupić najtańszy bilet , więc jesteśmy z siebie bardzo usatysfakcjonowani. Teraz pozostaje tylko oczekiwanie na datę lotu oraz właściwe przygotowanie się do niego. Na początek trzeba sprawdzić, czy na dany lot Szczecin - Lublana potrzebujemy jedynie dowód osobisty czy być może konieczny będzie też paszport, albo nawet i wiza. Jeśli wykupiliśmy tanie loty Szczecin - Lublana na terenie Unii Europejskiej, to mamy prawo być pewni, że wystarczy nam sam dowód osobisty, z którego korzystamy na co dzień. Jeżeli mimo wszystko wybieramy się w dalszą trasę, która będzie już wykraczać za obszar państw przynależących do Unii Europejskiej, to będziemy potrzebować paszportu.

Paszport na lot Szczecin - Lublana

Być może, że będziemy lecieć do takiego kraju, gdzie jest nam potrzebny paszport. Musimy jeszcze przed lotem Szczecin - Lublana sprawdzić jego ważność. To jest istotne, ponieważ czasami kraje domagają się, że taki paszport będzie aktualny także przez pół roku od powrotu z podróży. Jeżeli nie będziemy się mieścili w tym okresie miesięcy, to pewnie nie będziemy wpuszczeni na terytorium danego kraju oraz będziemy musieli anulować wycieczkę. Z tego powodu, jeśli wiemy, że będziemy potrzebować podczas wyprawy paszport, to jeszcze zanim zamówimy tanie loty Szczecin - Lublana powinniśmy zobaczyć jego datę ważności.

Czasami poza samym dowodem osobistym czy też paszportem, potrzebujemy wizę. O nią również trzeba się starać z wyprzedzeniem, dlatego nawet przy najwspanialszej propozycji na tanie loty Szczecin - Lublana i ogromnej radości z tym związanej, nie możemy zapominać o właściwym przygotowaniu dokumentów do takiej wyprawy.