X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Madryt

już od 486 zł
24 lip 31 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Madryt

Bilety lotnicze Szczecin Madryt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
11 wrz (śro)
Ryanair
Madryt
18 wrz (śro)
Ryanair
Szczecin
10 wrz (wto)
LOT
Madryt
21 wrz (sob)
LOT
Szczecin
10 wrz (wto)
LOT
Madryt
23 wrz (pon)
LOT
Szczecin
11 wrz (śro)
LOT
Madryt
22 wrz (nie)
LOT
Szczecin
11 wrz (śro)
LOT
Madryt
19 wrz (czw)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Madryt

Przewodnik po lotach Szczecin Madryt

Powinniśmy zrobić odprawę przed lotem Szczecin - Madryt

W końcu nadeszła ta chwila. Bilet zakupiony za jedyne jest wykorzystany, a my mamy prawo spełnić swoje założenie o zwiedzaniu zagranicznych miast. Jednak nim znajdziemy się w samolocie Szczecin - Madryt musimy przejść odprawę, w czasie niej będzie sprawdzone, czy wszystko będzie w porządku oraz czy faktycznie możemy polecieć. Nie ma znaczenia wybór przewoźnika, odprawa zawsze będzie wyglądać identycznie, a więc trzeba się wcześniej z nią poznać, aby mieć świadomość, co się będzie działo.

Powinniśmy się zjawić sporo przed przelotem Szczecin - Madryt

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że powinniśmy się pojawić na lotnisku nie później, niż 2 godziny przed startem. Wówczas będziemy mogli na spokojnie sprawdzić, na odpowiednich tablicach, w jakim miejscu odbywa się odprawa na nasz lot Szczecin - Madryt oraz do jakiej bramki musimy się wybrać. Warto przy tym pamiętać, aby już trochę prędzej przyszykować niezbędne papiery, takie jak dowód osobisty lub paszport, kod rezerwacji albo bilet drukowany, jeżeli taki mamy na tanie loty Szczecin - Madryt. Tutaj również możemy nadać bagaż rejestrowany, jeśli taki zabraliśmy w podróż Szczecin - Madryt. Po tych wszystkich sprawach, otrzymamy kartę pokładową, za pomocą niej będziemy mogli pojawić się na pokładzie samolotu.

Następna kontrola bezpieczeństwa przed podróżą Szczecin - Madryt

Nim w końcu to nadejdzie, musimy przejść jeszcze kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Szczecin - Madryt podchodzą do tego bardzo drobiazgowo, więc warto pamiętać, żeby do podstawionej kuwety włożyć różne rzeczy typu: komórka, klucze, pasek, jak i urządzenia elektroniczne. Te ostatnie warto mieć na wierzchu naszego bagażu podręcznego, ponieważ wówczas wszystko odbędzie się prędzej i sprawniej. Dopiero po tak przeprowadzonej odprawie i kontroli, możemy przejść przez bramkę, z której nastąpi wejście do samolotu.

Wiedzmy, że wszystko będzie tutaj rzetelnie sprawdzane, a więc powinniśmy się wykazywać cierpliwością i znacznie wcześniejszym pojawieniem się na lotnisku. To będzie dla naszego bezpieczeństwa. Nie ma też znaczenia, że wybieramy się w naprawdę krótki lot . Tanie loty Szczecin - Madryt mają odpowiednie zasady na temat odprawy i kontroli, i się ich będą trzymać.