X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Szczecin Monachium

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Szczecin Monachium

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Szczecin Monachium

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Szczecin Monachium

Przewodnik po lotach LOT Szczecin Monachium

Co z ludźmi niepełnosprawnymi w samolocie?

Trzeba pamiętać, iż ludzie kalecy nie muszą cały czas siedzieć w domu. Wiele linii lotniczych proponuje specjalnie przystosowane maszyny, na pokładzie których znajdują się miejsca przygotowane dla ludzi niepełnosprawnych, jak również profesjonalnie przygotowane łazienki. Nawet tanie loty Szczecin - Monachium linią LOT Polish Airlines posiadają w swojej propozycji zaproszenie dla tych osób, to znaczy, że swobodnie mają szansę zwiedzać świat.

O czym należy wiedzieć podczas lotu Szczecin - Monachium linią LOT Polish Airlines

Jeżeli niepełnosprawny pragnie korzystać z propozycji którą posiadają tanie loty Szczecin - Monachium linią LOT Polish Airlines, to musi zapamiętać, aby wypisać właściwy formularz. Wtedy przewoźnik będzie wiedział, że dana jednostka pragnie polecieć i będzie ona miała zajęte miejsce. Czasami liczba odpowiednich miejsc w samolocie jest ograniczona, zatem dobrze jest uprzedzić o swojej obecności podczas lotu Szczecin - Monachium linią LOT Polish Airlines

.

Jak długo będziemy lecieć?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mogą zabrać do środka samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Rzecz jasna trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu oraz niezbędnych dokumentach, ale będzie to możliwe. Jeśli jeszcze wybierze się właściwy lot to taka podróż będzie miło zapamiętana. Nie będzie problemów z braniem takiego psa nawet wtedy, gdy wybierzemy tanie loty Szczecin - Monachium linią LOT Polish Airlines

.

A wózek inwalidzki?

Znaleźliśmy tani bilet, mamy pewność że pokład będzie przystosowany do ludzi niepełnosprawnych, ale namyślamy się, jak pomieścimy się w nim z własnym wózkiem? Trzeba wiedzieć, że na swoim wózku podjedziemy tylko do schodów, potem obsługa samolotu Szczecin - Monachium linią LOT Polish Airlines pomoże nam się przesiąść na mniejszy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz będzie schowany do luku bagażowego. Po skończonym przelocie, znowu muszą nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na swój wózek.

Warto sprawdzić których dokumentów należy dopełnić, abyśmy mieli gwarancję, że wejdziemy na przelot Szczecin - Monachium linią LOT Polish Airlines. Trzeba podać sporo wiadomości o sobie, bo, tym dokładniej przewoźnik będzie miał szansę się przyszykować do opieki nad naszą osobą oraz zagwarantowania tego co niezbędne. Nie mniej im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie tym zająć.