X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Olomouc

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Olomouc

Bilety lotnicze Szczecin Olomouc

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Olomouc

Przewodnik po lotach Szczecin Olomouc

maluch w podróży Szczecin - Olomouc - poradnik dla opiekunów

Przed Tobą lot samolotem zpociechą i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy krótką wykaz zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wybierze się na wymarzony lot Szczecin - Olomouc.

Wiek dziecka a koszt biletu do Szczecin - Olomouc

Cena tak naprawdę zależy od wieku malucha i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach rodzica linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci często muszą mieć opłacony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Obligatoryjne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzynarodowych połączeń lotniczych, Twój niemowlę może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z maluchem sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z niemowlakiem od drugiego opiekuna. W sytuacji, gdy z dzieckiem podróżować będzie spokrewniony opiekun podczas lotu musi obowiązkowo mieć pisemną zgodę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad maluchem.

Przewożenie malucha z Szczecin do Olomouc

Dzieci poniżej dwóch lat, najczęściej podróżują na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestpuste miejsce możesz przypiąć malucha pasami do krzesła lub zarezerwuj maluchowi miejscówkę. Możesz wtedy transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy niemowlak może zabrać walizkę zależy od przewoźnika, z usług której