X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Palma De Mallorca

już od 1116 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Palma De Mallorca

Bilety lotnicze Szczecin Palma De Mallorca

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
05 wrz (sob)
LOT
Palma De Mallorca
13 wrz (nie)
LOT
Szczecin
07 wrz (pon)
LOT
Palma De Mallorca
13 wrz (nie)
LOT
Szczecin
08 wrz (wto)
LOT
Palma De Mallorca
13 wrz (nie)
LOT
Szczecin
05 wrz (sob)
LOT
Palma De Mallorca
10 wrz (czw)
LOT
Szczecin
07 wrz (pon)
LOT
Palma De Mallorca
10 wrz (czw)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Szczecin Palma De Mallorca

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed lotem Szczecin - Palma De Mallorca? Informator dla turystów

Organizujesz lot Szczecin - Palma De Mallorca  i zastanawiasz się nad wykupieniem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój lot Szczecin - Palma De Mallorca jest wyjazdem za granicę w szczególności do państw o niestabilnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście w zależności od środków finansowych, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Cena ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu ubezpieczenia oraz może być zmienna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed wycieczką warto zapoznać się z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do wylotu Szczecin - Palma De Mallorca pozostało już niewiele czasu i wahasz się nad wykupieniem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w Internecie czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z lotu Szczecin - Palma De Mallorca dowiedz się, co obejmuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim takie ubezpieczenie gwarantuje kompleksową ochronę w trakcie wyjazdów zagranicznych i krajowych, oraz zapewnia komfort podczas podróży samolotem. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie gwarantuje, że linie lotnicze zrobią wszystko,co w jego mocy, aby walizka dotarła do Palma De Mallorca razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem walizki podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez organizatora lotu, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Rekompensata zostanie wypłacona również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie zdarzeń losowych czy kataklizmów. Dodatkowo ubezpieczyciel zapewnia pokrycie kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Poza tym masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w Palma De Mallorca, zagubienia gotówki wypłaconej z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zaczyna obowiązywać w momencie przekroczenia granicy Polski przez osobę ubezpieczoną w terminie określonym w polisie.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy dokładnie wybrać daty rozpoczęcia oraz zakończenia okresu ubezpieczenia, czyli daty wyjazdu i powrotu.