X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Palma de Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Palma de Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Palma de Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Palma de Mallorca

Przewodnik po lotach Szczecin Palma de Mallorca

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed lotem Szczecin - Palma De Mallorca? Informator dla turystów

Organizujesz lot Szczecin - Palma De Mallorca  i zastanawiasz się nad wykupieniem specjalnej polisy ubezpieczeniowej? Jeśli Twój lot Szczecin - Palma De Mallorca jest wyjazdem za granicę w szczególności do państw o niestabilnej sytuacji politycznej lub lecisz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką możliwość wziąć pod uwagę, oczywiście w zależności od środków finansowych, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Cena ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu ubezpieczenia oraz może być zmienna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed wycieczką warto zapoznać się z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do wylotu Szczecin - Palma De Mallorca pozostało już niewiele czasu i wahasz się nad wykupieniem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w Internecie czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, lot ulegnie opóźnieniu, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o niespodziewanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z lotu Szczecin - Palma De Mallorca dowiedz się, co obejmuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim takie ubezpieczenie gwarantuje kompleksową ochronę w trakcie wyjazdów zagranicznych i krajowych, oraz zapewnia komfort podczas podróży samolotem. W cenie biletu lotniczego nie jest zawarte ubezpieczenie bagażu, jedynie gwarantuje, że linie lotnicze zrobią wszystko,co w jego mocy, aby walizka dotarła do Palma De Mallorca razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem walizki podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez organizatora lotu, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Rekompensata zostanie wypłacona również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie zdarzeń losowych czy kataklizmów. Dodatkowo ubezpieczyciel zapewnia pokrycie kosztów za opóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Poza tym masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w Palma De Mallorca, zagubienia gotówki wypłaconej z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zaczyna obowiązywać w momencie przekroczenia granicy Polski przez osobę ubezpieczoną w terminie określonym w polisie.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy dokładnie wybrać daty rozpoczęcia oraz zakończenia okresu ubezpieczenia, czyli daty wyjazdu i powrotu.