gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Paros

już od 139 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
16 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
23 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
06 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
13 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Paros

Przewodnik po lotach Szczecin Paros

Kobieta w ciąży w podróży Szczecin -Paros- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz podróż Szczecin - Paros i zastanawiasz się czy Twój odmienny stan nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprezentujemynajważniejsze porady na temat latania samolotem w trakcie ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj ciąża nie wyklucza latania samolotem, niemniej jednak wszystko jest zależne od stanu zdrowia kobiety oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Szczecin -Paros - są jednak istotne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie poważnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że duże ryzyko poronienia występuje w pierwszych trzech miesiącach ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Kolejnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim wiąże się to wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta w widocznej ciąży może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu regulacje posiada większość przewoźników), a także musi posiadać zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Szczecin -Paros był jak najbardziej znośny? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejscówki wybierz te usytuowane z brzegu. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Warto też co jakiś czas rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze możesz poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed podróżą.