X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Puertollano

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Puertollano

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Puertollano

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Puertollano

Przewodnik po lotach Szczecin Puertollano

Transport medykamentów w bagażu podręcznym w tanich lotach Szczecin - Puertollano

O ile sprawa przewozu jedzenia i płynów w samolocie nie pozostawia wątpliwości, o tyle przewóz lekarstw czasami budzi niepokój i kontrowersje. Podpowiadamy, jakie leki możesz wziąć ze sobą na pokład samolotu i poznaj zastrzeżenia przewoźników co do tego.

Sposób przewożenia leków w bagażu podręcznym

Wedłu przepisów klienci mają możliwość zabrać ze sobą medykamety w bagażu podręcznym. To dobra wiadomość dla ludzi korzystających z tanich lotów Szczecin - Puertollano, ze względu na to najczęściej mają oni tylko podręczny bagaż. Trzeba każdy lek zapakować do przezroczystej torebki, to sprawi, że szybciej przejdziesz odprawę.

Masz prawo transportować w zasadzie medykamenty każdego typu. W bagażu podręcznym możesz spakować leki kupowane w aptece czy markecie, które nie potrzebują recepty (tabletki na ból gardła, sprayw do nosa czy maści). Nie ma problemu, by też zabierać krople do oczu i środki odkażające i można spakować więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym możesz spakować także medykamenty wydawane na receptę przez lekarza specjalistę. Ale to może podlegać wyjątkowym zasadom.

Przewożenie lekarstw na receptę

Medykamenty wydawane na receptę także można przetransportować w bagażu podręcznym. To nieważne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Szczecin - Puertollano, czy wybierasz regularne linie lotnicze – w obu przypadkach można wziąć ze sobą medykemnty do samolotu. Musisz jedynie zaznaczyć podczas odprawy, że masz je przy sobie.

Leki wydawane na receptę czasami jednakże nie przechodzą kontroli bagażowej. To się zdarza, ponieważ w innych krajach są różne przepisy dotyczące ich wydawania i przepisywania. Dlatego także obsługa może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, co znaczy, że zwyczajnie musisz pokazać odpowiednią dokumentację. Z reguły wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze latają na trasie Szczecin - Puertollano

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Zlin Piestany

Tanie loty Praga Sölvesborg

Tanie loty Cadiz Kitee

Tanie loty Mikkeli Algeciras

Tanie loty Herning Hjorring

Tanie loty Horta Seinajoki

Tanie loty Örebro Mjolby

Tanie loty Sarmellek Saas-Fee

Tanie loty Örnsköldsvik Sonderborg

Tanie loty Montilla Porto