X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Resita

już od
15 mar 22 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Resita

Bilety lotnicze Szczecin Resita

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Resita

Przewodnik po lotach Szczecin Resita

Przygotowujemy się do wejścia do samolotu – co warto wiedzieć o bagażu podręcznym i pozostałych przedmiotach zabieranych do samolotu

Nie ma znaczenia, czy wybieramy tanie loty Szczecin - Resita, czy latamy z tradycyjnym przewoźnikiem, musimy wiedzieć, jak zapakować bagaż podręczny i jakie rzeczy możemy zabrać ze sobą do kabiny pasażerskiej. Choć może się zdawać inaczej: nie jest to łatwe, gdyż określone linie lotnicze posiadają własne regulaminy, w których wyszczególniają wymiar i wagę walizki kabinowej, jak też przedmioty, które dodatkowo można wziąć ze sobą. W witrynach www linii lotniczych z łatwością wyszukamy takie informacje, więc możemy swobodnie przygotować się do lotu Szczecin - Resita.

Bagaż podręczny z ograniczeniami

Trzeba zadbać, by przygotowany przez nas bagaż kabinowy nie przekroczył określonych limitów, ponieważ w tym wypadku będziemy zmuszeni płacić. To szczególnie ważne w wypadku, gdy zdecydujemy się na tanie loty Szczecin - Resita, gdyż najtańsi przewoźnicy najczęściej za bagaż rejestrowany każą sobie dosyć drogo płacić. Przy pakowaniu walizki należy też pamiętać, co wolno, a czego nie wolno wziąć na pokład. Niektóre elementy, jak na przykład ostre przyrządy kosmetyczne czy duże butelki płynów albo kosmetyków, nie mogą być umieszczane w torbie podręcznej, jednak można je schować w bagażu rejestrowanym. Wszelkie substancje płynne oraz półpłynne muszą zostać umieszczone w butelkach 100 ml, a następnie umieszczone w przezroczystej torebce. Maksymalna ilość takich buteleczek wynosi dziesięć sztuk.

Damska torebka w kabinie podczas lotu Szczecin - Resita

Pasażerowie decydujący się na pierwszy rejs czasami zastanawiają się, czy poza typową walizą podręczną mogą zabrać do samolotu inne rzeczy: jak choćby kobiecą torebkę, futerał z laptopem czy parasol. Tu dużo zależy od regulaminu przewoźnika. Jeśli wybieramy tanie loty Szczecin - Resita, prawdopodobnie będziemy musieli wszystko zmieścić w limitach bagażu podręcznego, a laptopa czy torebkę przewozić w walizce podręcznej. Tradycyjni przewoźnicy pozwalają na znaczniejszą swobodę, przez co poza walizką podręczną możemy wziąć jeszcze przenośny komputer lub torebkę, a w niektórych przypadkach również koc czy pelerynę. Większość rejsowych linii lotniczych zezwala także na zabranie wyposażenia dla dziecka, np. wózka czy nosidełka. Już w chwili planowania wyjazdu warto to sprawdzić. To nie mniej istotne, jak znalezienie najtańszego biletu bądź wybranie lotu Szczecin - Resita, który odpowiada nam pod kątem czasu przelotu.