X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Reus

już od 311 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Reus

Bilety lotnicze Polska Reus

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
07 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 wrz (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
07 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
31 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
10 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
24 maj (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Reus
05 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Reus

Przewodnik po lotach Szczecin Reus

Podróż dziecka samolotem bez opieki

Większość standardowych linii lotniczych i większość tanich lotów Szczecin - Reus ma możliwość podróżowania dzieci bez opieki dorosłych. Oczywiście wszystko jest zależne od wieku dziecka. Co trzeba wiedzieć, jeśli chcesz wysłać dziecko samo w podróż samolotem?

W jakim wieku dzieci mogą podróżować samotnie?

Statystyki na pierwszy rzut oka wydają się niespodziewane – jedna czwarta małoletnich turystów wybiera się w podróż samodzielnie. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że do badań bierze się pod uwagę wszystkie niepełnoletnie osoby, a zdecydowana większość z nich to tylko nastolatki, które dobrze radzą sobie na pokładzie.

Zasadniczo od 4 roku życia maluchy mogą podróżować samodzielnie. Młodszym maluchom musi towarzyszyć osoba dorosła lub starsze rodzeństwo (które ukończyło 16 lat). Wszystkie maluchy liczą na pomoc obsługi.

Samodziely lot dziecka samolotem

Wszyscy przewoźnicy, w tym również tanie loty Szczecin - Reus, mają wypracowane własne metody podejścia do dzieci. Najmłodszymi opiekuje się personel pokładowy, a na pokładzie pojawiają się specjalnie dla nich zajmujące zabawki, na przykład kredki. Można również kupić odpowiedni obiad dla malucha.

Jednakże kierując malucha do samolotu trzeba również zadbać o to, by w jego bagażu podręcznym znalazły się interesujące go rzeczy. Nie zapominiajmy również o ulubionej lalce i łamigłówkach, którymi dziecko może się zająć. Dzięki temu dzieci także mogą znaleźć coś w ofercie tanich lotów Szczecin - Reus.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze latają na trasie Szczecin - Reus