gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Santoryn

już od 468 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Santoryn

Bilety lotnicze Polska Santoryn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 sty (śro)
Aegean Air
Santoryn
12 sty (sob)
Aegean Air
Warszawa
24 wrz (pon)
Ryanair
Santoryn
29 wrz (sob)
Volotea
Warszawa
05 sty (sob)
Aegean Air
Santoryn
14 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
21 paź (nie)
Aegean Air
Santoryn
27 paź (sob)
Aegean Air
Katowice
26 wrz (śro)
Ryanair
Santoryn
03 paź (śro)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Santoryn

Przewodnik po lotach Szczecin Santoryn

Podróże samolotem Szczecin - Thira kobiet ciężarnych – obalamy mity

Kobiety spodziewające się dziecka czasami nie planują rezygnować z urlopu czy odwiedzenia rodziny. Czasami po prostu koniecznie muszą przedostać się na drugą stronę globu, więc decydują się na wybranie się w podróż mimo ciąży. Chociaż wiele osób zastanawia się, czy jest to bezpieczne rozwiązanie, lekarze uspokajają. Podróżowanie w ciąży jest bezpieczne.

Mama bezpieczna w samolocie

Ginekolodzy twierdzą, że normalnie przebiegająca ciąża nie powinna być wymówką do zrezygnowania z lotu samolotem. Jednakże zanim zabukujesz bilet należy zasięgnąć porady i usłyszeć zalecenie specjalisty. Jest to spowodowane tym, że pokład to specyficzne środowisko. Warto przekonać się, że dziecku nic nie będzie zagrażało.

Inną sprawą może być strach przed skutkami promieniowania. Obejmuje to prześwietlania podczas stania przy bramce odpraw. Warto jednak wiedzieć, że zarówno regularne linie lotnicze, jak i tanie loty na trasie Szczecin - Thira używają bramek działających na zasadzie fal elektromagetycznych. Z tego powodu będą o wiele bardziej bezpieczne niż te z promieniowaniem rentgenowskim i są miej szkodliwe dla dziecka. Masz prawo jednak nie zgodzić się na prześwietlenie i zostać skontrolowaną w tradycyjny sposób.

Przewoźnicy wobec kobiet w ciąży

Linie lotnicze najczęściej mają warunki co do podróżowania kobiet w ciąży. Tanie loty Szczecin - Thira i standardowe linie lotnicze pozwalają na loty kobietom w ciąży wyłącznie do konkretnego momentu. Najczęściej jest to 34 tydzień ciąży, a jeśli oczekujesz bliźniaków -28-32. By po upływie 4 miesiąca ciąży móc latać samolotem musisz przedstawić też formularze wypełnione przez ginekologa. Znajdą się tam dane o historii ciąży, które będą przydatne dla personelu, jakby wydarzyło się coś niepokojącego. Dzięki temu możesz wybierać z obszernej oferty tanich lotów Szczecin - Thira.