X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Silistra

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Silistra

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Silistra

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Silistra

Przewodnik po lotach Szczecin Silistra

Najlepsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Szczecin - Silistra

Decydując się na wakacje z biurem podróży natychmiast płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak planujesz podróż samemu, możesz potrzebować turystycznej polisy. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Szczecin - Silistra, nie wahaj się dołożyć trochę pieniędzy za ubezpieczenie. Sprawdź, które ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego może okazać się naprawdę potrzebne.

Podstawowe ubezpieczenie podróżne

Rzecz jasna najważniejsze jest podstawowe ubezpieczenie dla turystów. Nie ważne, czy decydujesz się na tanie loty Szczecin - Silistra, czy korzystasz ze regularnych linii lotniczych, może okazać się potrzebne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i sam lot, i pobyt w miejscu.

Polisa zazwyczaj dotyczy następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą walizki – jednak zabierając ze sobą droższe pamiątki, warto specjalnie objąć je polisą. Ponadto daje ci możliwość na rejs powrotny do kraju w wypadku choroby i wypłaci ci pieniądze za wizytę u lekarza za granicami, lub w razie, jeśli staniesz się ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz korzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla turystów. Znajdziesz je w ofercie coraz więcej przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Możesz nie tylko dodatkowo zabezpieczyć drogocenny bagaż, lecz także na przykład ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeśli zaginie i będziesz musiał oczekiwać na jego powrót, masz gwarantowane wypłacenie środków.

Część towarzystw ubezpieczeniowych proponuje także polisy od opóźnienia rejsu. Są niezwykle zadowalające, jeśli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie będzie dla ciebie oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja bynajmniej nie zdarza się rzadko, a korzystając z ubezpieczenia, jesteś pewien wypłacenia wydanych dodatkowych pieniędzy. Nie obawiaj się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Szczecin - Silistra znacznie podrożeją – zazwyczaj jest to naprawdę niewielka suma.