X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Sofia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 gru 14 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Sofia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Sofia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Sofia

Przewodnik po lotach Szczecin Sofia

Dziecko w podróży Szczecin - Sofia - poradnik dla rodziców

Planujesz podróż samolotem zmaluchem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Pod spodem pokazujemy krótką zbiór zagadnień, który każdy rodzic powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Szczecin - Sofia.

Wiek dziecka a koszt biletu do Szczecin - Sofia

Koszt tak naprawdę zależy od wieku malucha i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach opiekuna linie lotnicze nie żąda opłaty albo ma symboliczną opłatę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich specjalne promocje.

Niezbędne dokumenty dla malucha

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twój maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z pociechą sama niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim rodzicem czy wychowujesz malucha samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z maluchem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z maluchem lecieć będzie niespokrewniony opiekun podczas lotu musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad dzieckiem.

Przewożenie niemowlaka z Szczecin do Sofia

Maluchy poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie przy Tobie jest wolne fotel możesz przypiąć malucha pasami do fotela lub opłać maluchowi miejsce. Możesz wtedy transportować niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy pociecha może mieć bagaż podręczny zależy od przewoźnika, z usług którego