X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Sonderborg

już od 80 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
04 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
15 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
18 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Billund
04 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
22 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
20 cze (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
18 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kopenhaga
25 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Sonderborg

Przewodnik po lotach Szczecin Sonderborg

Ciężarna kobieta w podróży Szczecin -Sonderborg- porady dla podróżujących ciężarnych

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się lot Szczecin - Sonderborg i zastanawiasz się czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Niżejprzedstawiamynajistotniejsze wskazówki na temat podróżowania samolotem w trakcie ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia ginekologów

Zazwyczaj stan błogosławiony nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia ciężarnej oraz kierunku lotu, bo np. na niektórych trasach Szczecin -Sonderborg - są jednak ważne ograniczenia, których trzeba przestrzegać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje w trakcie pierwszego trymestru ciąży, ze względu na szybkie wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi okazywać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Szczecin -Sonderborg był jak najbardziej znośny? Jeśli przewoźnik pozwala wyboru miejscówki wybierz te usytuowane koło przejścia. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu wstać i poruszać się, często zmieniać sposób siedzenia, pić duże ilości wody oraz wybrać na podróż niekrępującą ruchów odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed podróżą.