X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin St Gallen

już od 295 zł
10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
06 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
07 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
08 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin St Gallen

Przewodnik po lotach Szczecin St Gallen

Przewóz leków w bagażu podręcznym w tanich lotach Szczecin - St Gallen

O ile kwestia przewozu żywności i picia w samolocie nie pozostawia wątpliwości, o tyle przewożenie lekarstw może już budzić wątpliwości i kontrowersje. Podpowiadamy, jakie leki możesz wziąć ze sobą do samolotu i jakie są warunki przewoźników co do tego.

Transport leków w bagażu podręcznym

Przepisy mówią, że klienci mają prawo wziąć ze sobą leki w bagażu podręcznym. To dobra nowina dla osób korzystających z tanich lotów Szczecin - St Gallen, z takiego powodu, że z reguły zabierają oni wyłącznie tego rodzaju bagaż. Powinno się wszystkie leki włożyć do specjalnej torby, dzięki czemu będzie można je szybciej oddać na kontroli.

Możesz przewozić właściwie leki każdego typu. W bagażu podręcznym możesz przewieźć leki ogólnodostępne, wydawane bez recepty (pastylki na gardło, preparaty do nosa czy żele). Możesz również przewozić krople do oczu i środki dezynfekujące i masz możliwość zabrać więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym można zabrać też leki sprzedawane na receptę przez doktora specjalistę. Jednakże to może podlegać kolejnym zasadom.

Transport leków na receptę

Leki wydawane na receptę również mogą znaleźć się w bagażu podręcznym. To nieważne, czy lecisz tanimi lotami Szczecin - St Gallen, czy sięgasz po standardowe linie lotnicze – w obu opcjach możesz wziąć ze sobą lekarstwa na pokład samolotu. Musisz jedynie zaznaczyć przy odprawie, że masz je przy sobie.

Leki sprzedawane na receptę od czasu do czasu jednakże mogą nie przejść kontroli. Dzieje się tak, ponieważ w różnych państwach są inne zasady dotyczące wydawania i przepisywania. Z tego powodu także kontroler może poprosić cię o potwierdzenie autentyczności leków, czyli zwyczajnie musisz przedstawić sprawdzoną dokumentację. Zazwyczaj wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy latają na trasie Szczecin - St Gallen