X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Szeged

już od 194 zł
09 lip 16 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Węgry

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Węgry
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
02 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
23 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Budapeszt
25 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
28 sie (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
02 wrz (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Budapeszt
20 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Szeged

Przewodnik po lotach Szczecin Szeged

W czasie przelotu Szczecin - Szeged będziemy posiadać swoje prawa oraz obowiązki

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że w czasie przelotu Szczecin - Szeged jak również i w różnych przypadkach, posiadamy swoje prawa, ale i obowiązki. Trzeba je poznać, jeszcze nim wsiądziemy do samolotu, tak abyśmy umieli z nich skorzystać, bo wówczas będziemy uzyskamy pewność, że nasz lot minie rzeczywiście spokojnie.

Poznajmy się z zasadami przewoźnika

Powinniśmy wiedzieć, że każdy z przewoźników ma swój kodeks, z którym powinniśmy się zapoznać. Jeżeli nie będziemy się do niego odnosić oraz będziemy ignorować zalecenia załogi, to możemy zostać usunięci, albo nie wpuszczeni na lot Szczecin - Szeged. Dodatkowo, nie będzie nam wtenczas przysługiwać odszkodowanie.

Co jeśli lot Szczecin - Szeged będzie spóźniony?

Jeżeli nasz samolot Szczecin - Szeged jest spóźniony, lub przesunięty na kolejny dzień, to przewoźnik ma za zadanie zorganizowania nam pożywienia, a także hotelu w sytuacji dłuższego oczekiwania. Przy locie anulowanym, powinien nam wyszukać inne wygodne połączenie i opłacić koszty jego rezerwacji. Ta zasada obowiązuje również wtenczas, kiedy decydujemy się na tanie loty Szczecin - Szeged, chyba że w kodeksie który mamy do podpisania, przewoźnik określi coś innego.

Zgubiono naszą walizkę w czasie przelotu Szczecin - Szeged?

Jeżeli okazał się być zagubiony nasz bagaż w czasie lotu Szczecin - Szeged to również będzie należała nam się odpowiednia zapłata. Nie będzie tu ważne, że zapłaciliśmy za przelot tak niską kwotę . To do linii lotniczych będzie należało odpowiednie zajęcie się całym bagażem podczas lotu oraz to oni za niego będą odpowiadać. Choć dobrze jest wykupić ubezpieczenie od zgubionego bagażu, bo wtenczas także wykupując tanie loty Szczecin - Szeged, uzyskujemy gwarancję, że ta kwestia zostanie załatwiona stosunkowo szybko.

W czasie lotu Szczecin - Szeged mamy również obowiązki

Musimy sobie zdawać sprawę z faktu, że nie jest ważne czy lecimy długą trasą czy być może wybraliśmy tą najkrótszą . W czasie takiego lotu będziemy mieli nie tylko prawa, lecz także obowiązki. Będzie należało do nich stawienie się na czas na odprawę i okazanie niezbędnych pism. Bezwzględne słuchanie załogi oraz stosowanie się do jej poleceń. Ale również zastosowanie się do zasad, jakie mają tanie loty Szczecin - Szeged w odniesieniu do rzeczy transportowanych w naszym bagażu.

Jeśli chcemy, żeby taki przelot Szczecin - Szeged przeminął rzeczywiście miło. To cały czas musimy myśleć o tym, że posiadamy swe prawa i muszą być one pilnowane. Ale będziemy mieli także określone obowiązki i musimy je wypełniać z odpowiednim zaangażowaniem.