X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Sztokholm

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Szczecin Sztokholm

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Szczecin Sztokholm

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Szczecin Sztokholm

Przewodnik po lotach Szczecin Sztokholm

Dziecko ma lecieć samodzielnie? Tak, lecz na konkretnych zasadach i nie z każdą linią lotniczą

Czasami mają miejsce sytuacje, gdy dziecko leci samolotem, ale nie da rady asystować mu nikt z dorosłych. Zazwyczaj dochodzi do tego w przypadku wizyty u krewnych lub kiedy młody pasażer z opóźnieniem dołącza do opiekunów przebywających na wakacjach. Najlepiej sprawdzić z wyprzedzeniem, jak zarezerwować podobny rejs, bo nie wszystkie tanie loty Szczecin - Sztokholm umożliwiają samotną podróż malucha.

Wybieramy przewoźnika, który zajmie się dzieckiem podczas lotu Szczecin - Sztokholm

Samotny lot dziecka bez wątpienia jest wielkim przeżyciem, zarówno dla opiekunów jak też dla samego pasażera, jednak czasami nie ma wyjścia i należy zaplanować taką podróż. Jeśli chcemy wyprawić dziecko na pokład samolotu z myślą, iż ktoś odbierze je w porcie docelowym, trzeba przekonać się, którzy przewoźnicy oferują tego rodzaju usługę, jak też dowiedzieć się, ile wynosi granica wieku malucha. Trzeba mieć na uwadze, że nie wszyscy przewoźnicy przyjmują do samolotu małoletnich podróżnych bez opiekuna i może się okazać, że tanie loty Szczecin - Sztokholm nam tego nie zapewnią i trzeba będzie korzystać z usług rejsowych linii lotniczych.

Na jakie udogodnienia można liczyć?

Linie lotnicze, które zabierają do samolotu dziecko bez opiekunów, mają własne przepisy związane z obsługą młodego pasażera. Znajduje się w nich między innymi zapis, w jakim wieku dziecko może tymi liniami latać bez opieki. Czasem są to kilkulatki, którymi opiekuje się na pokładzie stewardessa, czasem dzieci 12-letnie, a w jeszcze innym przypadku starsze nastolatki. Trzeba również doinformować się, czy w samolocie dostępne jest jedzenie dla młodych pasażerów, kredki, kolorowanki lub drobne zabawki, które zaangażują dziecko na czas podróży.

W jaki sposób przygotować dziecko do rejsu Szczecin - Sztokholm?

Nieistotne czy mamy kilkulatka czy starsze dziecko, czy wybieramy tanie loty Szczecin - Sztokholm czy usługi regularnych linii lotniczych – zawsze trzeba odpowiednio przyszykować dziecko do rejsu Szczecin - Sztokholm. Co najważniejsze: musimy zadbać o niezbędne dokumenty i pełnomocnictwa, wypisać druki, gdzie określa się osobę przyjmującą dziecko na lotnisku. Poza tym warto postarać się o odpowiednio spakowany bagaż podręczny, aby młody pasażer miał przy sobie to, czego potrzeba w czasie rejsu. Przydatna będzie lubiana bajka, przytulanka albo inna rzecz, która pocieszy dziecko. Należy mieć na względzie, że podobna przygoda bywa dla dziecka źródłem stresu, zatem warto znaleźć jak najdogodniejsze i najmniej trwające loty .