X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Szczecin Sztokholm

już od 625 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Szczecin Sztokholm

Bilety lotnicze LOT Szczecin Sztokholm

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
24 sie (pią)
LOT
Sztokholm
25 sie (sob)
LOT
Szczecin
24 sie (pią)
LOT
Sztokholm
26 sie (nie)
LOT
Szczecin
24 sie (pią)
LOT
Sztokholm
27 sie (pon)
LOT
Szczecin
24 sie (pią)
LOT
Sztokholm
28 sie (wto)
LOT
Szczecin
24 sie (pią)
LOT
Sztokholm
29 sie (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Szczecin Sztokholm

Przewodnik po lotach LOT Szczecin Sztokholm

Czy planujemy z propozycji Szczecin - Sztokholm skorzystać w ciąży?

Podróżujemy znacznie więcej, albo w sytuacjach zawodowych albo prywatnie. To oznacza, że wiele osób namyśla się, czy bycie w ciąży nie jest tutaj przeciwwskazaniem do takiej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli tylko przebiega ona właściwie i nie prezentuje jakiegoś zagrożenia, to spokojnie można zamówić tanie loty Szczecin - Sztokholm, oczywiście pamiętając o kilku zasadach.

Czas ciąży oraz zaświadczenie od lekarza

Jeżeli planujemy skorzystać z oferty na najtańsze loty , lecz będziemy w ciąży, to warto mieć świadomość, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wówczas dzieciątko będzie już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu różnice ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Trzeba mimo wszystko wiedzieć, że nie możemy latać po 36. tygodniu, a u niektórych przewoźników lot Szczecin - Sztokholm jest zakazany także prędzej, więc trzeba to sprawdzić. Dodatkowo, powinnyśmy przeczytać regulamin danego przewoźnika , bo każdy z nich ma odmienne założenia w odniesieniu do latania kobiet w ciąży, jak też przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, należy mieć przy sobie zaświadczenie od lekarza, gdyż samodzielna książka ciąży może nie wystarczyć, aby wpuszczono nas na lot Szczecin - Sztokholm.

Kiedy już będziesz na pokładzie Szczecin - Sztokholm

Nie było zakazów do latania, to świetnie! Teraz zapamiętaj, aby znaleźć najkrótszy lot , dzięki temu wyprawa nie będzie aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapięcia pasów przypilnuj, żeby znalazły się one pod, a nie na brzuchu. Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś o to załogę. W czasie lotu Szczecin - Sztokholm jeżeli to możliwe, wstań co pół godziny oraz przejdź się, ponieważ przesiadywanie w jednakowej pozycji nie jest zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Szczecin - Sztokholm czasami proponują ciężarnym odprawę na samym początku, jak również pomoc przy transporcie walizki, dlatego warto się upewnić na co można tutaj liczyć.

Tanie loty Szczecin - Sztokholm namawiają do częstszego używania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego przeciwwskazaniem. Ale za każdym razem należy się co do tego upewniać u lekarza, jak również poznać się z wytycznymi konkretnych przewoźników. Trzeba też sprawdzić przepisy w kraju do którego pragniemy polecieć. Czasami, nie chcą wpuszczać do siebie ciężarnych, u których jest za chwilę czas rozwiązania, i tu linie lotnicze nic już nie mogą robić.