X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Tallinn

już od 472 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Tallinn

Bilety lotnicze Polska Tallinn

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
02 sie (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
29 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
14 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
29 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
15 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
29 lip (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Tallinn
15 sie (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Tallinn

Przewodnik po lotach Szczecin Tallinn

Czy zapalimy papierosa na trasie Szczecin - Tallinn

Ludzie, którzy są uzależnieni od nikotyny, bez wątpienia myślą, czy mogą palić podczas podróży Szczecin - Tallinn. Warto się z tą kwestią zapoznać trochę wcześniej, zwłaszcza że niektóre osoby są pewne, że będzie im wolno na pokładzie zapalić e-papierosa. Odpowiednie informacje odnajdziemy na portalach linii lotniczych, lecz również na przeróżnych forach poświęconych tematyce latania.

Na pokładzie Szczecin - Tallinn nie możemy palić

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że nie ma znaczenia, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy na pokładzie jako jedyni. Mogą być z nami dzieci, lub kobiety w ciąży, nie wspominając już o osobach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. Nie ma tu znaczenia, czy tanie loty Szczecin - Tallinn wybraliśmy na dość krótką trasę czy może będziemy lecieć przez kilka godzin. Zakaz jest zawsze ten sam oraz nie podlega on odwołaniu. Co więcej, dotyczy on tak tradycyjnych papierosów, jak i e-papierosów, których para też może mieć mocny zapach.

Co jeśli podczas trasy Szczecin - Tallinn zapalimy?

Jeśli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w ubikacji, to powinniśmy się przygotować na konsekwencje. Także wybierając tanie loty Szczecin - Tallinn powinniśmy posiadać wiedzę, że w toaletach są zainstalowane specjalne czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że zapaliliśmy. Za takie złamanie zakazu grozić nam będzie grzywna, albo nawet kara aresztu, więc warto się namyślić czy faktycznie nie przetrzymamy tego przelotu Szczecin - Tallinn bez papierosa. Dodatkowo, zostaniemy wówczas zapisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego z pewnością byśmy nie chcieli.

Czy mamy prawo wieźć papierosy na trasie Szczecin - Tallinn?

Zastanawiamy się w takim razie, czy tak naprawdę możemy wieźć ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Szczecin - Tallinn oferują nam możliwość zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością będziemy mogli zabrać ze sobą ich tyle, co pozwoli nam przeżyć dany urlop bez notorycznej walki z uzależnieniem.

Musimy się dowiedzieć, jakie są zasady w odniesieniu do palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, a także ich przewożenia. Wówczas z odpowiednim uprzedzeniem, możemy się nastawić na obostrzenia panujące w czasie lotu samolotem.