X
Ładowanie...

Tanie loty Szczecin Tartu

już od 1152 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Tartu

Bilety lotnicze Polska Tartu

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
16 lip (wto)
Finnair
Tartu
17 lip (śro)
Finnair
Warszawa
15 lip (pon)
Finnair
Tartu
19 lip (pią)
Finnair
Warszawa
15 lip (pon)
Finnair
Tartu
20 lip (sob)
Finnair
Warszawa
16 lip (wto)
Finnair
Tartu
19 lip (pią)
Finnair
Warszawa
17 lip (śro)
Finnair
Tartu
19 lip (pią)
Finnair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Szczecin Tartu

Przewodnik po lotach Szczecin Tartu

Odwołany lub opóźniony lot Szczecin - Tartu. A co, jeśli samolot Szczecin - Tartu jest opóźniony

Odwołany samolot – to właśnie największy koszmar osób korzystających z przesiadek. Możliwość opóźnionego startu możne napsuć nerwów również innym podróżnym. Sprawdź, co wtedy, jeżeli twój samolot zostanie anulowany albo będzie mocno opóźniony.

Po pierwsze opanuj nerwy

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie zdarzają się codziennie. To najczęściej niezbyt częste przypadki, które można usprawiedliwić złą pogodą, strajkami na lotnisku lub usterkami technicznymi. Jednakże nie zmienia to faktu, że w czasie usłyszenia komunikatu, pasażerowie zazwyczaj są zestresowani. Jednakże nie ma powodu do zmartwienia – jesteś pozostawiony sam sobie. Przewoźnik odpowiada za ciebie.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Szczecin - Tartu, są zobowiązane do zapewnienia dla ciebie miejsca następnym przelocie, jeśli w wyniku opóźnienia ucieknie ci przesiadka. Co więcej, zapewniają podróżnym jedzenie i wodę, a jeśli okres oczekiwania na start znacząco się wydłuża, także warunki do spania. Masz możliwość znalezienia tego na własną rękę, na przykład sprawdzając listę hoteli w niedużej odległości od lotniska za pomocą wyszukiwarki FRU.

Możliwość odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym rejsie

Jeżeli rejs będzie opóźniony lub odwołany możesz dochodzić zwrotu kosztów nie tylko od twojej polisy. Przede wszystkim przewoźnik jest zobowiązana zapłacić za przebudowanie biletu i dla przykładu transportu na inne lotnisko. Dodatkowo możesz również zażądać odszkodowania. Masz na to 7 dni.

Odszkodowanie należy się, jeżeli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz dostać zwrot kosztu zakupu biletu. Kwota odszkodowania mieści się w granicach od 250 do 600 euro. Dotyczy to zarówno standardowych przewoźników, jak i tanich lotów Szczecin - Tartu. Nie dostaniesz go tylko wtedy, gdy opóźnienie jest związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, to znaczy różnego rodzaju wydarzeniem losowym.